Sport.pl

GKS Tychy potępia zachowanie kibiców. "Nie" dla palenia barw GieKSy

"GKS Tychy stanowczo i zdecydowanie potępia używanie środków pirotechnicznych na stadionie oraz palenie barw drużyny przeciwnej" - czytamy w oświadczeniu tyskiego klubu.
Do takich zdarzeń i zachowań doszło podczas sobotniego meczu GKS-u Tychy z GKS-em Katowice. "Wyrażamy także zdecydowany sprzeciw wobec jakichkolwiek przejawów chuligaństwa i wandalizmu na ulicach miasta. Stadion Miejski Tychy jest obiektem w pełni monitorowanym, dlatego wobec wszystkich osób, które złamały prawo zostaną wyciągnięty konsekwencje prawne. Klub GKS Tychy nie będzie tolerował tego typu chuligańskich wybryków.

Chcemy także podkreślić, że 99% kibiców na stadionie w sposób fantastyczny dopingowało zespół, co w pomeczowych wywiadach podkreślali sami zawodnicy. Wspólnymi siłami udało nam się także pobić kolejny rekord- spotkanie z trybun oglądało 11 489 osób, co jest najlepszym wynikiem jeśli chodzi o rozgrywki ligowe. Mamy nadzieję, że wybryk kilku osób nie przesłoni atmosfery jakie w sobotnie popołudnie panowała na Stadionie Miejskim Tychy" - napisał w oświadczeniu tyski klub.

Więcej o: