Michał Probierz: Nie poznawałem swoich zawodników

Na konferencji prasowej po meczu z Legią, trener Michał Probierz przyznał, że pierwsza połowa w wykonaniu jego zespołu nie wyglądała najlepiej, jednak odniósł się również do pozytywów w grze drużyny.

Trener Probierz sądzi, że jego zespół dał się zdominować w pierwszej połowie, ponieważ piłkarze, pamiętając porażkę 4:0 z poprzedniego sezonu, grali bardzo asekuracyjnie.

- Widać, że Legia jest w rytmie meczowym. Widać po zawodnikach, że lepiej wchodzi się w spotkanie. W pierwszej połowie nie poznawałem swoich zawodników. To 4:0, które tu były wcześniej za bardzo siedziało w głowie i w ogóle nie chcieli grać w piłkę i to na pewno mnie trochę martwi - powiedział po spotkaniu z legionistami Michał Probierz.

-W drugiej połowie zaczęliśmy w końcu grać. Parę razy wyprowadziliśmy dobre ataki, utrzymywaliśmy się przy piłce. Plusem jest to, że jesteśmy dobrze przygotowani fizycznie. Wytrzymaliśmy cały mecz i staraliśmy się narzucić tempo - komentował Michał Probierz, w sumie zadowolony, z remisu w meczu z Legią w Warszawie.

Ale zaraz dodaje: - Szkoda, że w końcówce nie wykorzystaliśmy tych sytuacji. Strata bramki też się nie może przytrafić w 45. minucie. Generalnie, trzeba przystąpić pozytywnie do następnego meczy, jeśli w meczu z mistrzem Polski zdobywcą pucharu się remisuje. Grając w taki sposób pierwsze 45 minut to jest sztuka.