Sport.pl

Selekcjoner reprezentacji Słowacji poprowadzi BBTS Bielsko-Biała

BBTS Bielsko-Biała ma nowego trenera. Klub występujący w siatkarskiej Plus Lidze poprowadzi Miroslav Palgut, aktualny selekcjoner reprezentacji Słowacji.
Słowak będzie łączył pracę w BBTS-ie z prowadzeniem reprezentacji swojego kraju. Nowego trenera prócz z pracy z kadrą Słowacji, kibice kojarzyć mogą z Jastrzębskiego Węgla, gdzie był asystentem Igora Prielożnego, a później pierwszym trenerem zespołu.

- Cieszę się, że doszliśmy z trenerem Palgutem do porozumienia. Byliśmy w kontakcie od dłuższego czasu, ale finalizację rozmów zatrzymały jego obowiązki reprezentacyjne - Słowacja występowała w Lidze Światowej. Z uwagi na to, że Miroslav Palgut będzie dalej selekcjonerem reprezentacji potrzebna była przede wszystkim zgoda słowackiej federacji - powiedział internetowej stronie klubu Piotr Pluszyński.Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu
  • Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość