Odra Opole gromi w sparingu. Przeciwnicy byli bez szans

Naprawdę ostre strzelanie urządziła sobie w sobotnie południe Odra Opole. Nasi piłkarze na jednym z boisk Centrum Sportu w Opolu rozbili występującą poziom niżej Olimpię Kowary 8:0.

Worek z bramkami przed upływem 200 sekund od pierwszego gwizdka rozwiązał Mateusz Peroński, a po kwadransie gry rzut karny wykorzystał Waldemar Gancarczyk. To nie koniec trafień w tej połowie, albowiem w 25. minucie gola zdobył Marcin Niemczyk, a w 39. Łukasz Staroń.

Warto odnotować, iż w tej części spotkania: Jan Furlepa postawił na następujący skład: Kleemann - Trznadel, Wepa, Peroński, Sowiński, Grochowski, Niemczyk, M. Gancarczyk, W. Gancarczyk, K. Gancarczyk, Staroń.

Z kolei po zmianie stron na boisku wybiegli: Weinzettel - Kolanko, Bodzioch, Kowalski, Brusiło, J. Gancarczyk, Ałdaś, Sypek, Bella, Włodarczyk, Wolny.

Oni również nie chcieli być gorsi i zaaplikowali rywalom cztery trafienia. Dwa dodał Przemysław Bella raz w 60., raz w 70. minucie, a gości dobili w końcówce: Damian Ałdaś i Dawid Wolny.