Sport.pl

Sport amatorski w Szczecinie

Zachodniopomorska Liga Darta w Szczecinie.

I liga: Barex Team - Vikingowie 16:8, Za Murem Team II - Cafe Pub Barka 5:19.

1. Cafe Pub Barka50440797
2. Team Klin480336144
3. Barex Team504286218
4. Venus432281151
5. Maxgraf Team480277203
6. Za Murem Team408274134
7. Kanclerz480226254
8. Kanclerz Team Police360204156
9. Żeglarz432204228
10. Vikingowie456183273
11. Pub Magellan Bull432174258
12. Snakes456165291
13. Za Murem Team II504159345
14. No Name456102354
W klasyfikacji indywidualnej prowadzą: 1. Piotr Lasek (Team Klin), 2. Jarosław Grygiel (Za Murem Team), 3. Marek Olobry (Venus).

II liga: Pub Magellan Team - Poraszka 8:16, Taurus Pub - To My 18:6.

1. Muchachos456305151
2. Ego480279201
3. Replay456271185
4. Taurus Pub456260196
5. Bumerang480260220
6. The Shooters432250182
7. Barex Team II432226206
8. Poraszka504217287
9. Pub Magellan Team480213267
10. Magellan II480198282
11. Media408193215
12. To My480186294
13. Amatorzy ze Strzechy456181275
14. Happy Team456174282
W klasyfikacji indywidualnej prowadzą: 1. Robert Czeladziński (Ego), 2. Grzegorz Rodzen (Replay), 3. Paweł Broniszewski (Muchachos).



FUTSAL LIGA

W I lidze futsalu odbyło się zaledwie jedno spotkanie, w którym Pub Szok po zaciętej walce pokonał Dunikę 8:7, choć do przerwy przegrywał 1:5. Pięcioma trafieniami w tym meczu popisał się Piotr Hernacki, co pozwoliło mu znaleźć się w piątce najlepszych strzelców I ligi (na koncie ma 22 bramki).

W II lidze Salezjanie są coraz bliżej liderów. Po minionej kolejce umocnili się na trzeciej pozycji i mają zaledwie 3 punkty straty do prowadzącego zespołu Paradise. Między nimi znajduje się zespół, który niewątpliwie będzie odgrywał ważną rolę w zmaganiach o tytuł mistrza - FDF.

W weekend odbyły się również dwa spotkania Pucharu Ligi, gdzie w pierwszym spotkaniu Nokia Serwis dopiero w końcówce meczu uzyskała prowadzenie i szczęśliwie wygrała z Danem 14:12. W drugim spotkaniu Browar uległ Dunice 6:10.

I liga 14. kolejka

Dunika - Pub Szok 7:8. Dunika: Hernacki pięć, Patryk Radtke, Kuck. Pub Szok: Kondraciuk trzy, Raduszewski dwie, Markiewicz, Górewicz, Kuraj.

1. Nokia Serwis1231105:64
2. Drink Team122793:75
3. Pub Szok132797:78
4. Selfa122493:47
5. Dan121875:79
6. LO 7 Pogoń131582:90
7. Merkury & Pawlikiewicz131373:84
8. Dunika14984:128
9. Komfort13689:124


II liga 19. kolejka

Piramida - Outsider 10:5. Piramida: Korczak trzy, Kowalewski i Murawski po dwie, Kostecki, Stefaniak, Sobczyk. Outsider: Iwanow trzy, Palima, Ziemniak.

Skodziarze ze Struga - Qbański Luzik 10:8. Skodziarze ze Struga: Kolerski pięć, Lorenz trzy, Krajka. Qbański Luzik: Bryśkiewicz cztery, Kulik dwie, Ossowski, Bekasiak.

FC Tomark Salezjanie 0:22. Salezjanie: Stróż sześć, Kustrzyk pięć, Kowalczyk i Kowal po cztery, Ciołek trzy.

Big Lebowski Turzyn 5:6. Big Lebowski: Przemysław Drumlak i Makuch po dwie, Raduszewski. Turzyn: Gajocha trzy, Bachur, Ziółkowski, Reichelt.

FC Tomark Outsider 3:4. FC Tomark: Szcześniak trzy. Outsider: Kirkiewicz, Palima, Ziemniak, samobójcza.

Salezjanie Wicher 14:6. Salezjanie: Chwałek pięć, Stróż trzy, Ciołek i Norsesowicz po dwie, Kowalczyk, Marfionek. Wicher: Ł. Dykowski trzy, K. Dykowski dwie, Prociak.

Castorama Paradise 11:14. Castorama: Siewicz trzy, Chryścina i Sikora dwie, Świątek, Ojrzyński, Duda, samobójcza. Paradise: Diaków cztery, Mikuła i Świderski po dwie, Razik, Harbin, Tomaszewski, dwie samobójcze.

1. Paradise1946216:110
2. FDF1844233:79
3. Salezjanie1843184:131
4. Turzyn1836149:108
5. Piramida1729121:131
6. Big Lebowski1727119:84
7. Castorama1819117:155
8. Wicher1719102:159
9. Skodziarze ze Struga171692:143
10. Outsider171297:176
11. Qbański Luzik171190:153
12. FC Tomark19790:169


Puchar Ligi

Browar Dunika 6:10. Browar: Paliwoda i Weber po dwie, Macejewski, Przewodniak. Dunika: Kowalski, Cupryn, Gryciak po dwie, Dymkowski, Patryk Radtke, Tyszkiewicz, Postarenczak.

Nokia Serwis Dan 14:12. Nokia Serwis: Sikorski siedem, Raduszewski i Kondraciuk po dwie, Podobas, Gronowski, Pawlaczyk. Dan: Kwaśniewski i Łukomski po cztery, Skumiał, Gabrysiak, Jacyński.



Halowa Amatorska Liga Piłkarska

I liga: FC Próchnica Telekomunikacja 8:4, Senator Szafy Poczta Polska 7:3, Elstal RT Trans 7:3, JS Team Baron Drób 8:3.

1. ZW NSZZ Policjantów154092:38
2. Senator Szafy1637118:56
3. JS Team1636122:56
4. Centrum Witaminy1536115:65
5. Baron - Drób1730114:110
6. Elstal 172598:121
7. Berti152279:68
8. FC Próchnica172068:83
9. RT Trans151678:69
10. Telekomunikacja Polska16874:123
11. Poczta Polska17668:180
12. AZS Politechnika14448:105
Snajper: Grzegorz Gunia (Elstal, 44 bramki).

II liga grupa A: IRMA ZPUH Korona 5:3, Szejk Grillbar Pogodno 9:3, RT Trans II FC Brzuchy 4:4, Senator Szafy II Tenisowa 35 11:4, Bokaro Glazura Pizzeria Mamamija 9:3.

1. Szejk Grillbar1642131:53
2. Tenisowa 35163097:85
3. Senator Szafy II1629101:68
4. Bokaro Glazura1729105:84
5. Pizzeria Mamamija162799:85
6. IRMA ZPUH1725101:111
7. Pogodno172468:104
8. ANA Oldboje152274:71
9. CHU Fala151556:80
10. Korona161363:107
11. RT Trans II161277:91
12. FC Brzuchy171272:105
Snajper: Marcin Bronikowski (Senator Szafy II, 41).

II liga grupa B: CSL International Twoje Okna 5:1, Auto Gaz Głowackiego Calbud 5:3, JS Jacek Daewoo Mozga 5:2, Golder Target Bara 6:5, Lekarze Cukiernia Alicja 5:3.

1. Calbud1738111:66
2. CSL International173494:73
3. Golder Target GSM1733118:85
4. JS Jacek173086:72
5. Lekarze162895:71
6. Klimstat Klimatyzacja162888:84
7. Auto Gaz Głowackiego172789:84
8. Cukiernia Alicja172486:87
9. Bara171872:94
10. Twoje Okna161364:99
11. Pub Estadio151275:122
12. Daewoo Mozga16651:92
Snajper: Łukasz Myszel (Lekarze, 38).

III liga grupa A: United Vampires Wars SA 5:2, Finomar Romera No Limits 4:2, Onninen Stocznia Nowa 6:4, Team 87 Elewator Ewa 1:1.

1. Elewator Ewa1639103:35
2. United Vampires163682:52
3. Onninen163295:54
4. Wars SA163093:61
5. Finomar Romera161962:72
6. Szczecin Team161954:87
7. Team 87161760:83
8. Stocznia Nowa161163:89
9. No Limits16646:125
Snajper: Marek Chodorowski (Elewator Ewa, 43).

III liga grupa B: Pogoń v.pl Tenisowa 35 II 6:1, FC Pivkarzyki Joker 18:2, Exbank Max Schön 8:5, ZW NSZZ Policji II ESSA 5:0 walkower.

1. ZW NSZZ Policjantów II1640101:53
2. FC Pivkarzyki163593:40
3. Pogoń v.pl162880:63
4. Exbank162885:59
5. Max Schön1625107:78
6. Tenisowa 35 II162366:73
7. FC Próchnica II162264:46
8. ESSA16940:112
9. Joker16037:148
Snajper: Marek Balewicz (Max Schön, 38).

III liga grupa C: UKSY Imperial 11:4, ZWiK Szczecin Club 2001 12:1, Fides Group MZK Szczecin 21:0, Poczta Polska II NSZZ Policji KMP 4:3.

1. ZWiK Szczecin1436148:48
2. UKSY1433111:43
3. Fides Group1433106:48
4. NSZZ Policji KMP142180:79
5. Club 2001141575:79
6. MZK Szczecin141550:107
7. Poczta Polska II141354:89
8. Imperial14131:162
Snajper: Mariusz Krutys (ZWiK Szczecin, 46).



Halowa Liga Piłki Nożnej Ogniska TKKF "LIGA".

Superliga: Eko Rem - Sędziowie ZZPN 7:4, Politechnika - Myjnia "Sens" 5:13, Bulk Cargo - Stocznia Nowa 9:4, Bank Pocztowy - MZK 0:3, Turzyn - Telekomunikacja 6:19.

1. Bulk Cargo Port1543101:33
2. Telekomunikacja Polska SA1534109:50
3. Myjnia „Sens”153497:64
4. Politechnika162477:98
5. Eko Rem 152280:82
6. MZK Tramwajarz 162080:69
7. Stocznia Nowa161872:95
8. Bank Pocztowy161746:62
9. Sędziowie ZZPN161355:80
10. Turzyn16469:153
I liga grupa A miejsca 1.-7.: Pałac Młodziaży - Radisson SAS 2:2, Bank Śląski - Fiat Stargard 4:4, Kredyt Bank SA - Golęcino 6:2, Fiat Stargard - Concordia 9:6.

1. Kredyt Bank S.A. 41225:8
2. Pazim Radisson SAS 41020:9
3. Pałac Młodzieży 378:6
4. Bank Śląski 3411:12
5. Fiat Stargard 5419:26
6. Golęcino Gocław 305:15
7. Concordia Grom Łękno4014:26
Grupa b miejsca 8.-12.: FSM Polmo - PKO BP 2:6, Hoyer - Drobnica Port 4:3.

8. Hoyer3913:5
9. PKO BP 3918:11
10. FMS Polmo 4612:16
11. Pesta4311:14
12. Drobnica Port4011:20


Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

Liga kobiet. Wyniki 11. kolejki: PS - WSM 3:2, US - AR 3:0, ZNP - US 3:2.

1. AZS US 101929:3
2. ZNP81624:4
3. SALOS 91416:14
4. AZS PS 81418:11
5. UKS 18 71216:9
6. AZS AR 101210:24
7. AZS WSM 91112:23
8. Chemik Police8106:19
9. ENEA 993:27


I liga mężczyzn. Wyniki 15. kolejki: Morze Bałtyk - AR 3:0, PS - Green Reefrers 0:3, Binowo I - WSM 3:0, Kołbaskowo - CSV 3:2, Laser - System Ekolog 2:3.

1. Green Reefrers152842:13
2. System Ekolog152636:20
3. CSV152536:26
4. AZS Politechnika Szczecińska142332:20
5. Binowo I142333:21
6. GZ LZS Kołbaskowo152332:32
7. KS Morze Bałtyk142126:24
7. Laser152128:31
9. AZS Uniwersytet Szczeciński141924:30
10. AZS Wyższa Szkoła Morska141817:34
11. Kran141715:34
12. AZS Akademia Rolnicza14168:44


II liga mężczyzn. Wyniki 15. kolejki: SALPS - Wiko-Impex 3:1, Pro Kon Stal - Skoda Pehamot 3:0, ENEA SA - Exodus 0:3, Dwójka King - ZSBizn. 3:1.

1. Pro Kon Stal142842:4
2. ENEA SA132229:18
3. Wiko-Impex142126:26
4. Grom132029:23
5. SALPS132027:25
6. Exodus Goleniów142022:28
7. Megawat131922:30
8. Skoda Pehamot121822:27
9. Dwójka King131719:32
8. ZSBizn.141719:36
11. Urban Team Sport111418:26


III liga mężczyzn. Wyniki 15. kolejki: OKS Podjuchy - Vertigo 0:3, Gryfia - ZS 5 Stanbud Stargard 3:0, HQ MNC NE - Magma 1:3, Zespół Szkół Łączności - ZSO Stanbud 2:3, Piorun - TP SA 0:3, SM Wspólny Dom - Binowo II 3:1, Binowo II - Magma 0:3.

1. ZSO Stanbud Zdroje153045:18
2. Magma162742:22
3. Vartigo152639:23
4. TP SA152433:23
5. ZS 5 Stanbud Stargard152331:29
6. Zespół Szkół Łączności142231:21
7. SM Wspólny Dom142130:30
8. Binowo II162120:41
9. Gryfia152022:34
10. Piorun Warszewo151923:39
11. HQ MNC NE 141719:34
12. OKS Podjuchy121412:33


TENIS STOŁOWY

W hali sportowej Politechniki Szczecińskiej odbył się XI turniej Grand Prix TKKF w tenisie stołowym amatorów, w którym uczestniczyło 43 zawodników reprezentujących Szczecin, Police, Goleniów oraz Świnoujście.

Wyniki. Kategoria wiekowa do 18 lat: 1. Dariusz Baryła (Świnoujście), 2. Marzena Bogdan (Szczecin), 3. Bartłomiej Szczudło (Szczecin).

Kategoria wiekowa 19-35 lat: 1. Marcin Jurkiewicz, 2. Ireneusz Miklis, 3. Arkadiusz Kukkuk (wszyscy Szczecin).

Kategoria wiekowa 36-50 lat: 1. Jacek Krukowski, 2. Jerzy Osowiec (obaj Szczecin), 3. Robert Wymiatał (Police).

Kategoria wiekowa 51-60 lat: 1. Grażyna Rumińska, 2. Leszek Lejkowski (Szczecin), 3. Jan Chrobociński (Police).

Kategoria wiekowa powyżej 60 lat: 1. Ferdynand Dolot, 2. Hans Zasowski (obaj Szczecin), 3. Ryszard Zapędowski (Police).

Kategoria open: 1. Marcin Jurkiewicz, 2. Jacek Krukowski, 3. Adam Zarzycki.