Sport.pl

Sport amatorski w Szczecinie



FUTSAL LIGA

Najwięcej emocji i wrażeń w weekendowej serii spotkań przyniosła rywalizacja w I lidze pomiędzy Selfą a Nokią Serwis. W drugiej połowie wydawało się, że wynik meczu jest już przesądzony - Selfa prowadziła aż 5:2. Spotkanie przybrało jednak dziwny obrót, bo Selfa nie potrafiła utrzymać tego wyniku do końca i po raz kolejny okazało się, że w futsalu wszystko jest możliwe. Doświadczeni zawodnicy Nokii wzięli się do roboty i sześć razy umieścili piłkę w bramce Dominika Kubraka. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 6:8 na korzyść Nokii Serwis i pozwolił umocnić się jej na pozycji lidera.

Najlepszym strzelcem I ligi nadal pozostaje Radosław Kozieł, który ma na swoim koncie 29 trafień.

Wyniki 13. kolejki I ligi

Selfa - Nokia 6:8

Selfa: Jatczak trzy, Garzyński dwie, Smolarek. Nokia Serwis: Godras i Ława po trzy, Wojtkiewicz dwie.

Komfort - Merkury & Pawlikiewicz 8:7

Komfort: P. Gutkowski cztery, Ziarek dwie, M. Gutkowski, Mucha. Merkury & Pawlikiewcz: Miciopulos cztery, Murawski dwie, Jędrzejewski.

Dan - LO 7 Pogoń 8:14

Dan: Gabrysiak trzy, Kwaśniewski dwie, Skumiał, Kurpiewski, jedna samobójcza. LO 7 Pogoń: A. Sydor cztery, W. Wójtowicz trzy, Orłowski, Różycki, Ł. Sydor po dwie, Paliwoda.

Pub Szok - Komfort 10:8

Pub Szok: Raduszewski sześć, Ozga trzy, Markiewicz. Komfort: Wojciechowski trzy, Jabłonowski, Ziarek, Pagels, P. Gutkowski, Lis.



1. Nokia Serwis1231105:64
2. Drink Team122793:75
3. Selfa122493:47
4. Pub Szok122489:71
5. Dan121875:79
6. LO 7 Pogoń131582:90
7. Merkury & Pawlikiewicz131373:84
8. Dunika13977:120
9. Komfort13689:124


W II lidze dotychczasowy lider FDF zremisował w sobotę z coraz lepiej spisującym się Big Lebowski 4:4. Prawdziwą nawałnicę bramek mogli za to obejrzeć kibice podczas meczu FC Tomark - Paradise, który zakończył się wynikiem 7:25. Liderowi - FDF, oraz wiceliderowi - Paradise pozostały już tylko cztery mecze do końca sezonu. Oba zespoły walczą o mistrza II ligi, a dzieli je zaledwie jeden punkt. Sytuacja może jeszcze jednak się zmienić na korzyść Salezjan, trzeciego zespołu w tabeli, którzy wygrywają mecz za meczem i mają o dwa spotkania mniej niż liderzy.

Dotychczasowego króla strzelców II ligi Patryka Kwietnia (FDF) dogonił kolega z zespołu Melzer Tomasz. Obaj mają po 39 bramek.

Wyniki 18. kolejki II ligi

Salezjanie - Turzyn 9:6

Salezjanie: Chwałek cztery, Kowalczyk dwie, Milanowicz, Kowal, Ciołek. Turzyn: Bachur, Ziółkowski, Gajocha po dwie.

Outsider - Castorama 6:11

Outsider: Ziemniak trzy, Iwanow dwie, Kirkiewicz. Castoarama: Siewicz, Sikora, Duda po dwie, Ojrzyński, Chryścina, Kazimierski, Sozański, Kujath.

FDF - Big Lebowski 4:4

FDF: Melzer dwie, Przemysław Kwiecień, Kościukiewicz. Big Lebowski: Makuch trzy, Michałowski.

FC Tomark - Paradise 7:25

FC Tomark: Janik trzy, Zakrzewski i Szcześniak po dwie. Paradise: Świderski i Diaków po siedem; Mikuła i Tomaszewski po cztery, Mazur dwie, Lewe.

Castorama - Salezjanie 8:16

Castorama: Chryścina i Siewicz po trzy, Duda dwie. Salezjanie: Norsesowicz dziewięć, Chwałek cztery, Kowalczyk dwie, Kustrzyk.

FDF - Skodziarze ze Struga 15:2

FDF: Przemysław Kwiecień pięć, Chomac cztery, Melzer i Kościukiewicz po dwie, Medeński, Ostrowski.



1. FDF1844233:79
2. Paradise1843202:99
3. Salezjanie1637152:126
4. Turzyn1733143:103
5. Big Lebowski1627114:78
6. Piramida1626111:126
7. Castorama1719106:141
8. Wicher161996:145
9. Skodziarze ze Struga161382:135
10. Qbański Luzik161182:143
11. Outsider15988:163
12. FC Tomark17787:145
W najbliższy weekend w Pucharze Ligi odbędą się dwa mecze: Nokia Serwis - Dan (zwycięzca tego meczu będzie rywalizował dalej z Drink Teamem) i Browar - Dunika (zwycięzca zagra z Komfortem).





Halowa Amatorska Liga Piłkarska

I liga: Elstal Poczta Polska 11:3, Baron Drób FC Próchnica 6:3, JS Team AZS Politechnika 5:0 walkower.



1. ZW NSZZ Policjantów154092:38
2. Centrum Witaminy1536115:65
3. Senator Szafy1534111:53
4. JS Team1533106:47
5. Baron - Drób1630111:102
6. Berti152279:68
7. Elstal152285:105
8. FC Próchnica161760:79
9. RT Trans141675:62
10. Telekomunikacja Polska15870:115
11. Poczta Polska16665:173
12. AZS Politechnika15448:110
Snajper: Grzegorz Gunia (Elstal, 39 bramek).

II liga grupa A: Bokaro Glazura FC Brzuchy 9:3, IRMA ZPUH Pogodno 7:5.



1. Delikatesy Capri1539122:50
2. Tenisowa 35153093:74
3. Pizzeria Mamamija152796:76
4. Senator Szafy II152690:64
5. Bokaro Glazura162696:81
6. Pogodno162465:95
7. ANA Oldboje152274:71
8. IRMA ZPUH162296:108
9. CHU Fala151556:80
10. Korona151360:102
11. RT Trans II151173:87
12. FC Brzuchy161168:101
Snajper: Marcin Bronikowski (Senator Szafy II, 39).

II liga grupa B: Golder Target JS Jacek 8:4, Klimstat Klimatyzacja Cukiernia 12:2, Bara Auto Gaz Głowackiego 8:8, CSL International Calbud 5:4.



1. Calbud1638108:61
2. CSL International153183:65
3. Golder Target GSM1630112:80
4. Klimstat Klimatyzacja162888:84
5. JS Jacek162781:70
6. Lekarze152590:68
7. Auto Gaz Głowackiego162484:81
8. Cukiernia Alicja162483:82
9. Bara161867:88
10. Twoje Okna151363:94
11. Pub Estadio14968:116
12. Daewoo Mozga15649:87
Snajper: Narcyz Burda (Golder Target GSM, 35).

III liga grupa A: United Vampires Team 87 6:3, Onninen No Limits 15:2, Elewator Ewa Wars S.A. 2:2, Szczecin Team Team 87 9:5, United Vampires Finomar Romera 5:3.



1. Elewator Ewa1538102:34
2. United Vampires153377:50
3. Wars S.A.153091:56
4. Onninen152989:50
5. Szczecin Team161954:87
6. Finomar - Romera151658:70
7. Team 87151659:82
8. Stocznia Nowa151159:83
9. No Limits15644:121
Snajper: Marek Chodorowski (Elewator Ewa, 43).

III liga grupa B: Max Schön Tenisowa 35 II 7:7, ESSA Joker 7:3, Pogoń v.pl FC Próchnica II 2:0.



1. ZW NSZZ Policjantów II143693:50
2. FC Pivkarzyki133172:30
3. Max Schön1525102:70
4. Pogoń v.pl152574:62
5. Tenisowa 35 II152365:67
6. Exbank142272:54
7. FC Próchnica II162264:46
8. ESSA15940:107
9. Joker15035:130
Snajper: Marek Balewicz (Max Schön, 35).

III liga grupa C: UKSY Imperial 11:4, ZWiK Szczecin Club 2001 12:1, Fides Group MZK Szczecin 21:0, Poczta Polska II NSZZ Policji KMP 4:3.



1. ZWiK Szczecin1436148:48
2. UKSY1433111:43
3. Fides Group1433106:48
4. NSZZ Policji KMP142180:79
5. Club 2001141575:79
6. MZK Szczecin141550:107
7. Poczta Polska II141354:89
8. Imperial14131:162
Snajper: Mariusz Krutys (ZWiK Szczecin, 46).



SALPS

Wyniki rozgrywek Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej

Liga Kobiet. Wyniki 9. kolejki: ENEA - UKS 18 0:3, AR - SALOS 0:3, WSM - US 0:3, ZNP - PS 3:0.



1. AZS US81624:0
2. ZNP71421:2
3. SALOS91416:14
4. UKS 1871216:9
5. AZS PS71215:9
6. AZS AR91110:21
7. AZS WSM81010:20
8. Chemik Police8106:19
9. ENEA993:27


I Liga. Wyniki 14. kolejki: Kran - Kołbaskowo 3:0, System Ekolog - Morze Bałtyk 3:0, US - AR 3:0, Green Reefrers - WSM 3:0, CSV - PS 3:2, Binowo I - Laser 3:1.



1. Green Reefrers142639:13
2. System Ekolog142433:18
3. CSV142434:23
4. AZS PS132232:17
5. Binowo I132130:21
6. GZ LZS Kołbaskowo142129:30
7. Laser142026:28
8. KS Morze Bałtyk131923:24
9. AZS US141924:30
10. AZS WSM131717:31
11. Kran141715:34
12. AZS AR14158:41


II Liga. Wyniki 14 kolejki: Grom - ZSBizn. 3:0, Megawat - Dwójka King 3:2, Wiko-Impex - Pro Kon Stal 1:3, Skoda Pehamot - Exodus 3:1, w meczu zaległym: ZSBizn. - SALPS 1:3.



1. Pro Kon Stal132639:4
2. ENEA SA122129:15
3. Grom132029:23
4. Wiko-Impex132025:23
5. SALPS121824:24
6. Megawat121821:27
7. Exodus Goleniów131819:28
8. ZSBizn.131618:33
9. Skoda Pehamot101519:23
10. Dwójka King121516:31
11. Urban Team Sport111418:26


III Liga. Wyniki 14. kolejki: TP SA - Magma 0:3, Gryfia - Binowo II 2:3, ZS 5 Stanbud Stargard - Zespół Szkół Łączności 1:3, HQ MNC NE - SM Wspólny Dom 0:3, ZSO Stanbud - OKS Podjuchy 3:2, Vertigo - Piorun 3:2.



1. ZSO Stanbud Zdroje142842:16
2. Magma152539:21
3. Vertigo142436:23
4. TP SA142230:23
5. ZS 5 Stanbud Stargard142231:26
6. Zespół Szkół Łączności132129:18
7. Binowo II152019:38
8. SM Wspólny Dom131927:29
9. Piorun Warszewo141823:36
10. Gryfia141819:34
11. HQ MNC NE131618:31
12. OKS Podjuchy111312:30


Szczecińska Liga Amatorskiej Koszykówki

Jeszcze tylko w tym tygodniu można zgłaszać zespoły do rozgrywek w XX jubileuszowej edycji rozgrywek SLAK-u. Dotychczas zgłosiło się ponad 40 drużyn. Wśród nowych jest Grupa 3mająca Władzę, w której składzie zagra ośmiu młodych koszykarzy.

Trwa również transferowa giełda. Następuje wiele przeszeregowań w składach, co jeszcze bardziej uatrakcyjni rozgrywki.

W związku z wymianą obręczy w hali przy ul. Hożej najprawdopodobniej start SLAK-u zostanie przesunięty o tydzień, czyli pierwsze mecze zostaną rozegrane 20 marca. Organizatorzy wkrótce wydadzą oficjalny komunikat.



Halowa Liga Piłki Nożnej Ogniska TKKF LIGA

Superliga: Telekomunikacja - Bulk Cargo 2:2, Sędziowie ZZPN - Politechnika 6:3, MZK - Eko Rem 20:2, Myjnia "Sens" - Bulk Cargo 1:7, Stocznia Nowa - Turzyn 6:3, Telekomunikacja - Bank Pocztowy 3:0.

1. Bulk Cargo Port144092:29
2. Telekomunikacja Polska SA143190:44
3. Myjnia „Sens”143184:59
4. Politechnika152472:85
5. Eko Rem141973:78
6. Stocznia Nowa151868:86
7. MZK Tramwajarz151777:69
8. Bank Pocztowy151746:59
9. Sędziowie ZZPN151351:73
10. Turzyn15463:134
I liga grupa A o miejsca 1.-7.: Radisson SAS - Golęcino 7:2, Bank Śląski - Concordia 4:3, Kredyt Bank SA - Fiat 6:1.

1. Kredyt Bank SA3919:6
2. Pazim Radisson SAS3918:7
3. Pałac Młodzieży266:4
4. Bank Śląski237:8
5. Golęcino Gocław203:9
6. Concordia Grom Łękno308:17
7. Fiat Stargard306:16
I liga grupa B o miejsca 8.-12.: PKO BP - Pesta 5:3, Drobnica Port - FSM Polmo 1:4.

8. Hoyer269:2
9. PKO BP2612:9
10. FMS Polmo3610:10
11. Pesta4311:14
12. Drobnica Port308:16


Zachodniopomorska Liga Darta Bullshooter w Szczecinie

I liga: Pub Magellan Bull - Żeglarz 11:13, Snakes - Team Klin 6:18, Kanclerz - Venus 6:18, Maxgraf Team - Za Murem Team II 20:4.

1. Café Pub Barka43235874
2. Team Klin480336144
3. Venus432281151
4. Maxgraf Team480277203
5. Za Murem Team408274134
6. Barex Team456263193
7. Kanclerz456215241
8. Kanclerz Team Police360204156
9. Żeglarz432204228
10. Vikingowie432175257
11. Pub Magellan Bull408166242
12. Snakes456165291
13. Za Murem Team II456138318
14. No Name456102354
15. Za Murem Team III36082278
Klasyfikacja indywidualna:

1. Piotr LasekTeam Klin8.167
2. Jarosław GrygielZa Murem Team7.988
3. Marek OlobryVenus7.844
4. Robert LasekCafé Pub Barka7.242
5. Ryszard OreckiTeam Klin5.920
6. Michal SkorupaCafé Pub Barka5.767
II liga: Magellan II - Pub Magellan Team 11:13, Poraszka - Replay 11:13, Happy Team - Barex Team II 6:18.

1. Muchachos432290142
2. Replay456271185
3. Ego456265191
4. Bumerang456250206
5. Taurus Pub432242190
6. The Shooters408241167
7. Barex Team II408207201
8. Pub Magellan Team456205251
9. Magellan II480198282
10. Poraszka456196260
11. Media408193215
12. Amatorzy Ze Strzechy456181275
13. To My456180276
14. Happy Team456174282
Klasyfikacja indywidualna:

1. Robert CzeladzińskiEgo4.674
2. Grzegorz RodzenReplay3.792
3. Tomasz PrzewodowskiMuchachos3.775
4. Paweł BroniszewskiMuchachos3.721
5. Wojtek PrzewodowskiMuchachos3.482
6. Jacek KukloTaurus Pub3.313