Sport.pl

Sport amatorski w Szczecinie



FUTSAL LIGA

Pierwsza runda Pucharu Ligi Futsalu za nami. Z weekendowych spotkań największe zainteresowanie kibiców wzbudziła rywalizacja Bara Bar z Salosem. O wszystkim rozstrzygnęły karne

Po upływie regulaminowego czasu mecz zakończył się remisem 5:5 i arbiter zawodów zarządził rzuty karne. Z nerwami lepiej poradzili sobie zawodnicy Salosu i to oni awansowali do II rundy.

Na wysokim poziomie stało również spotkanie FC Dębno - Paradise I, gdzie piłkarze z Dębna do przerwy przegrywali 2:3, by w następnej odsłonie strzelić aż osiem bramek i w rezultacie zwyciężyć 10:8.

Najlepszymi strzelcami zakończonej rundy okazali się Przemysław Kwiecień z FDF-u oraz Tomasz Kustrzyk z FC Skóry, którzy strzelili po pięć bramek.

W następną niedzielę o godz. 20 odbędzie się losowanie II rundy Pucharu Ligi. Na maj zaplanowano turniej o Puchar Szczecina. Oprócz lokalnych zespołów biorących udział w turnieju zaproszone zostaną drużyny z niemal całego województwa zachodniopomorskiego, m.in. z Pyrzyc i Stargardu.

Wyniki:

FDF - Boca Juniors 16:8

FDF: Przemysław Kwiecień pięć, Patryk Kwiecień i Melzer po cztery, Medeński dwie, Ostrowski. Boca Juniors: Krakowski, Widuto, Ciarka po dwie, Boroch, Kiszkiel.

Wicher - FC Skóra 0:14

FC Skóra: Kustrzyk pięć, Milanowicz, Chwałek, Stróżyk, Norsesowicz po dwie, Kowalczyk.

Drink Team - Paradise II 6:3

Drink Team: Kubiaczyk i Markiewicz po dwie, Żuk, Bohorodiczenko.

Selfa Dunika 0:5

Piramida - Komfort 2:13

Piramida: Mazurek, Korczak. Komfort: M. Gutkowski cztery, Jabłonowski, P. Gutkowski, Mucha po dwie, Lis, Ziarek, Pagels.

Bara Bar - Salos 5:5 (karne 3:5)

Bara Bar: A. Sydor trzy, Ł. Sydor, Wójtowicz. Salos: Gołubowski dwie, Roman, Dąbrowski, Wojtkiewicz.

FC Dębno - Paradise I 10:8

Dan - Big Lebowski 5:0

Browar - Fredi 5:0

Merkury&Pawlikiewicz - Nokia Serwis 0:5



HALOWA AMATORSKA LIGA PIŁKARSKA

I liga: Centrum Witaminy - Senator Szafy 6:4, ZW NSZZ Policji - RT Trans 4:0, Elstal - FC Próchnica 6:4, Poczta Polska - Telekomunikacja 6:4

Berti - JS Team 4:3, Baron Drób - AZS Politechnika 11:2.



1. ZW NSZZ Policjantów154092:38
2. Centrum Witaminy1536115:65
3. Senator Szafy1431102:45
4. JS Team1430101:47
5. Baron - Drób1527105:99
6. Berti152279:68
7. Elstal131966:93
8. FC Próchnica151757:73
9. RT Trans141675:62
10. Telekomunikacja Polska15870:115
11. Poczta Polska15662:162
12. AZS Politechnika14448:105
II liga grupa A: Pogodno - Senator Szafy II 6:3, CHU Fala - Delikatesy Capri 8:3, IRMA ZPUH - Tenisowa 35 9:5, RT Trans II - Bokaro Glazura 4:1, Pizzeria Mamamija - FC Brzuchy 8:5, Korona - ANA Oldboje 2:1.



1. Delikatesy Capri1539122:50
2. Tenisowa 35153093:74
3. Pizzeria Mamamija152796:76
4. Senator Szafy II152690:64
5. Pogodno152460:88
6. Bokaro Glazura152387:78
7. ANA Oldboje152274:71
8. IRMA ZPUH151989:103
9. CHU Fala151556:80
10. Korona151360:102
11. RT Trans II151173:87
12. FC Brzuchy151165:92
II liga grupa B: Calbud - Twoje Okna 6:4, Cukiernia Alicja - Daewoo Mozga 5:2, CSL International - Golder Target 5:2, Pub Estadio - AG Głowackiego 9:8, Lekarze - JS Jacek 3:2, Klimstat Klimatyzacja - Bara 5:0.



1. Calbud1538104:56
2. CSL International142878:61
3. Golder Target GSM1527104:76
4. JS Jacek152777:62
5. Lekarze152590:68
6. Klimstat Klimatyzacja152576:82
7. Cukiernia Alicja152481:70
8. Auto Gaz Głowackiego152376:73
9. Bara151759:80
10. Twoje Okna151363:94
11. Pub Estadio14968:116
12. Daewoo Mozga15649:87
III liga grupa A: Elewator Ewa - No Limits 10:0, Wars S.A. - Team '87 12:4, United Vampires - Szczecin Team 7:0, Stocznia Nowa - Finomar Romera 5:1.



1. Elewator Ewa1437100:32
2. Wars S.A.142989:54
3. United Vampires132766:44
4. Onninen142674:48
5. Finomar - Romera141655:65
6. Team 87131651:67
7. Szczecin Team151645:82
8. Stocznia Nowa151159:83
9. No Limits14642:106
III liga grupa B: Exbank - ESSA 8:2, FC Próchnica II - Tenisowa 35 II 6:2, MAX Schön - Pogoń v.pl 7:4, ZW NSZZ Policji II - Joker 9:2.



1. ZW NSZZ Policjantów II143693:50
2. FC Pivkarzyki112759:23
3. Max Schön142495:63
4. Exbank142272:54
5. Pogoń v.pl132269:53
6. Tenisowa 35 II142258:60
7. FC Próchnica II142160:40
8. ESSA14633:104
9. Joker14032:123
III liga grupa C: ZWiK Szczecin - Imperial 20:1, UKSY - Club 2001 12:4, Fides Group - NSZZ Policji KMP 10:5, Poczta Polska - MZK Szczecin 7:3.



1. ZWiK Szczecin1333136:47
2. UKSY1330100:39
3. Fides Group133085:48
4. NSZZ Policji KMP132177:75
5. Club 2001131574:67
6. MZK Szczecin131550:86
7. Poczta Polska II131050:86
8. Imperial13127:151


Halowe rozgrywki piłkarskie Ogniska TKKF

Superliga: Myjnia "Sens" - Sędziowie ZZPN 5:4, Bank Pocztowy - Stocznia Nowa 0:3, Politechnika - MZK 5:4, Eko Rem - Telekomunikacja 9:4.



1. Bulk Cargo Port123683:26
2. Myjnia „Sens”133183:52
3. Telekomunikacja Polska S.A.122785:42
4. Politechnika142469:79
5. Eko-Rem131971:58
6. Bank Pocztowy141746:56
7. Stocznia Nowa141562:83
8. MZK Tramwajarz141457:67
9. Sędziowie ZZPN141045:70
10. Turzyn14460:128
Snajper: 21 - M. Gutkowski; 20 - G. Gunia, M. Bischof, M. Ceglarz.

I liga. Grupa A o miejsca 1-7: Pałac Młodzieży - Fiat 4:3, Radisson SAS - Concordia 5:3, Kredyt Bank - Bank Śląski 5:3.



1. Kredyt Bank S.A2613:5
2. Pazim Radisson SAS2611:5
3. Pałac Młodzieży266:4
4. Golęcino Gocław101:2
5. Bank Śląski103:5
6. Fiat Stargard205:10
7. Concordia Grom Łękno205:13
Grupa B o miejsca 8-12: FSM Polmo - Pesta 4:2, Drobnica Port - PKO BP 6:7, Pesta - Hoyer 1:4.



8. Hoyer269:2
9. PKO BP137:6
10. Pesta338:9
11. FMS Polmo235:7
12. Drobnica Port207:12
Snajper: 24 - S. Brzozowski; 21 - T. Czajkowski; 20 - P. Usowicz.



Szczecińska Amatorska Liga Piłki Siatkowej

III Liga. Wyniki 13. kolejki: TP SA - Vertigo 3:2, Gryfia - HQ MNC NE 3:1, ZS 5 Stanbud Stargard - OKS Podjuchy 3:1, Zespół Szkół Łączności - Binowo II 3:0, Piorun - ZSO Stanbud 2:3, SM Wspólny Dom - Magma 0:3.



1. ZSO Stanbud Zdroje132639:14
2. Magma142336:21
3. Vartigo132233:21
4. TP SA132130:20
5. ZS 5 Stanbud Stargard132130:23
6. Zespół Szkół Łączności121926:17
7. Binowo II141816:36
8. SM Wspólny Dom121724:29
9. Piorun Warszewo131721:33
10. Gryfia131717:31
11. HQ MNC NE121518:28
12. OKS Podjuchy101210:27


Zachodniopomorska Liga Darta Bullshooter Szczecin

1 liga: Cafe Pub Barka - Vikingowie 22:2, Barex Team - Maxgraf Team 13:11, Za Murem Team II - Kanclerz 8:16, Team Klin - No Name 21:3.

1. Cafe Pub Barka43235874
2. Team Klin456318138
3. Za Murem Team408274134
4. Venus408263145
5. Barex Team456263193
6. Maxgraf Team456257199
7. Kanclerz432209223
8. Kanclerz Team Police360204156
9. Żeglarz408191217
10. Vikingowie432175257
11. Snakes432159273
12. Pub Magellan Bull384155229
13. Za Murem Team II432134298
14. No Name456102354
15. Za Murem Team III36082278
Klasyfikacja indywidualna

1. Piotr LasekTeam Klin8.281
2. Jarosław GrygielZa Murem Team7.988
3. Marek OlobryVenus7.680
4. Robert LasekCafe Pub Barka7.242
5. Ryszard OreckiTeam Klin6.041
6. Michał SkorupaCafe Pub Barka5.767
7. KominKanclerz5.583
8. Piotr BanaszakCafe Pub Barka5.516
9. Jan MalarskiKanclerz5.483
10. Piotr SamborskiZa Murem Team5.479
2 liga: Ego - Media17:7, Pub Magellan Team - Muchachos 8:16, The Shooters - To My 19:5, Taurus Pub - Amatorzy Ze Strzechy 18:6.
1. Muchachos432290142
2. Ego456265191
3. Replay408244164
4. Taurus Pub432242190
5. The Shooters408241167
6. Bumerang432237195
7. Media408193215
8. Pub Magellan Team432192240
9. Barex Team II384189195
10. Poraszka432185247
11. Amatorzy Ze Strzechy456181275
12. To My456180276
13. Magellan II432177255
14. Happy Team408157251
Klasyfikacja indywidualna:

1. Robert CzeladzińskiEgo4.674
2. Tomasz PrzewodowskiMuchachos3.775
3. Paweł BroniszewskiMuchachos3.721
4. Grzegorz RodzenReplay3.693
5. Wojtek PrzewodowskiMuchachos3.482
6. Jacek KukloTaurus Pub3.313
7. Paweł DumzaMedia3.283
8. Tomasz GrzybowskiThe Shooters3.070
9. Ryszard JanasTaurus Pub3.000
10. Mariusz BischofMagellan II2.945