AZS Politechnika Koszalin - MKS Zgierz 31:15

I LIGA PIŁKAREK RĘCZNYCH. Tylko w pierwszych 15 minutach Zgierz był w stanie nawiązać wyrównaną walkę.

Zwycięstwo 31:15 to najwyższa wygrana w tym sezonie koszalinianek, co pozwoliło tej siódemce zająć czwarte miejsce w tabeli po pierwszej rundzie.

- Tylko w pierwszym kwadransie na parkiecie była wyrównana walka - ocenił spotkanie Waldemar Szafulski, szkoleniowiec AZS-u. - Potem już do końca kontrolowaliśmy grę.

Bardzo dobrze w bramce spisała się Ilona Hauzer zastępująca Agnieszkę Janko, która weekend spędziła na uczelni w Warszawie. W drugiej połowie zgierzanki zdołały zdobyć zaledwie osiem bramek. Bardzo dobre spotkanie rozegrała także Anna Tałaj, która zdobyła dziesięć bramek.

AZS: Hauzer, Omelańczuk - Tałaj 10, Pokorowska 5, Chmiel 3, Anuszewska 3, Sudnik 2, Celuch2, Mikosza 2, Szostakowska 2, Mierzejewska 1, Zaremba 1.