Sport.pl

Lech Poznań pożegnał trzech piłkarzy - odeszli Luis Henriquez, Vojo Ubiparip, Arnaud Djoum

Dla Luisa Henriqueza, Vojo Ubiparipa i Arnauda Djouma zdobycie mistrzostwa Polski było okazją do pożegnania się z Lechem Poznań. Całej trójce w czerwcu skończą się kontrakty i nie zostaną przedłużone.
Najdłużej w "Kolejorzu" występował Luis Henriquez, który trafił tu osiem lat temu, przez rozpoczęciem sezonu 2007/2008. Zagrał 139 spotkań ligowych i zdobył pięć bramek. Już wcześniej Panamczyk zapowiedział, że po odejściu z Lecha wyjedzie z Polski. Teraz chce podpisać kontrakt z klubem amerykańskiej ligi MLS.

Vojo Ubiparip odchodzi po sezonie, który rozpoczął od... hat tricka w meczu z Piastem Gliwice, a następnie ani razu nie trafił już do siatki. Przez cztery i pół roku strzelił dla Lecha dwanaście goli w 58 meczach. Serb także chce znaleźć klub poza Polską.

Arnaud Djoum został mistrzem kraju po rozegraniu w Lechu zaledwie trzech spotkań. Odchodzi po zaledwie czterech miesiącach spędzonych w Poznaniu.Zdjęcie Lech Poznań - Piłka 21776 Zdjęcie Lech Poznań - Szalik 21889 Zdjęcie Torba PASO Lech Poznań 82-182B
Lech Poznań - Piłka 21776 Lech Poznań - Szalik 21889 Torba PASO Lech Poznań 82-1...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: