Sport w skrócie

RYSZARD OCHODEK prowadzący w rundzie jesiennej piłkarzy Pilicy Białobrzegi został trenerem Szydłowianki Szydłowiec. Zastąpił na tym stanowisku Marka Kopacza.

KAROLINA WĘDZONKA I NELA MOLGA z Returnu Radom wygrały regionalny, deblowy turniej tenisowy w Warszawie. W półfinale radomianki pokonały Monikę Jaczewską i Klaudię Karską z DeSky Warszawa 6:0, 6:3, a w finale wygrały z Agnieszką Jasiuń (Warszawianka Warszawa) i Magdaleną Kowalską (Ginter Warszawa) 6:3, 6:1.

DAGMARA SIARA z Returnu Radom dotarła do ćwierćfinału prestiżowego turnieju tenisowego Superseria juniorek w Bydgoszczy. W pierwszej rundzie Siara miała wolny los, w drugiej pokonała Aleksandrę Zakrzyńską (Mera Warszawa) 6:4, 4:6, 6:4, a w walce o półfinał przegrała z Anną Niemiec (Radość Warszawa) 6:4, 2:6, 2:6.

11 MEDALI zdobyli na mistrzostwach Warszawy w taekwondo reprezentanci Radomskiego Klubu Taekwondo. Pierwsze miejsca zajęli: Mariusz Boruch, Jarosław Faryna i Paulina Suska. Srebrne medale zdobyli: Tomasz Boruch, Wiktor Snowacki i Sebastian Mazur. Na najniższym stopniu podium stanęli: Piotr Staniszewski, Piotr Piorun, Iwona Pająk, Maciej Fijałkowski i Magdalena Wójtowicz. Był to ostatni występ podopiecznych Germana Anfinogenova na zawodach w tym roku.