MLKS Rzeszów - Górnik Wieliczka 64:77, Stal Stalowa Wola - MOSM Bytom 46:54

KOSZYKÓWKA KOBIET. O WEJŚCIE DO I LIGI. Walczące o awans do I ligi koszykarki z Rzeszowa i Stalowej Woli przegrały kolejne mecze. Stal z MOSM Bytom, a MLKS z Górnikiem Wielczka.

Pierwsza kwarta meczu MLKS Rzeszów z Górnikiem Wieliczka toczyła się po myśli rzeszowianek. Niestety dwie kolejne odsłony należały zdecydowanie do przyjezdnych, które po 30 minutach prowadziły już 60:43 i spokojnie dowioazły zwycięstwo do końca meczu.

MLKS RZESZÓW 64

GÓRNIK WIELICZKA 77

Kwarty: 17:14, 13:24, 13:22, 19:17.

MLKS: Cudo 6 (2), Guzara 12, Lachcik 8, Fischer 10, Węklar 5 (1) oraz Buszta 11, Ludwiniak 3, Wajda 0, Topolska 4, Szczęsna 5 (1).

Górnik: Tomaszewska 19, Chmiel 21 (1), Michańków 2, Konopka 13 (1), Kamińska 4 oraz Kaczmarczyk 0, Skowron 4, Kasprzycka 0, Hojoł 0, Grzywacz 14 (2).

Widzów: 50.

Stalowowolanki nadal pozostają bez zwycięstwa w rozgrywkach. Tym razem na własnym parkiecie przegrały z drużyną MOSM Bytom. O porażce podopiecznych Artura Karlika zadecydowała ich słaba postawa w drugiej kwarcie, którą przegrały 9:20. W tym okresie bytomianki broniły strefą, z którą zupełnie nie mogły sobie poradzić koszykarki Stali.

STAL STALOWA WOLA 46

MOSM BYTOM 54

Kwarty: 13:8, 9:20, 12:13, 12:13.

Stal: Miazga 14, Parus 9 (1), Łopion 9, Tokarska 7, Wojcieszyn 5 oraz A. Rutkowska 2, Czopor 0, Kulczyk 0, Wydra 0.

MOSM: Arodź 21, Iwan 16, Ossysek 5, Korch 2, Dziura 2 oraz Sołtysiak 4, Muchniewicz 2, K. Rutkowska 2, Stanek 0.

Widzów: 100.

Pozostałe wyniki 4. kolejki: Żak Nowy Sącz - Roleski PM Tarnów 65:67, GTK Gorlice - Korona Kraków 62:64, MOSiR Mysłowice - CKiS Skawina 83:58.