Hokej n trawie: I liga mężczyzn

Liderem rozgrywek wciąż jest Pocztowiec Poznań, choć przegrał w niedzielę w mecz z ?odwiecznym? rywalem Grunwaldem

Mistrz Polski Grunwald Poznań słabo wystartował w tegorocznych rozgrywkach. Stracił w meczach z teoretycznie słabszymi rywalami aż cztery punkty. Po raz kolejny zawodnicy tej drużyny udowodnili, że na mecz z Pocztowcem potrafią się jednak zmobilizować. Wojskowi wygrali mimo, że od początku sezonu grają osłabieni brakiem Artura Mikuły, który odszedł do belgijskiego Louven. W niedzielnym meczu przeciwko Pocztowcowi Grunwald prowadził do przerwy 3:1, a po przerwie ta przewaga wzrosła nawet do czterech bramek. Łącznościowcy zdobyli tylko dwie bramki, choć to oni są do tej pory najskuteczniejszym zespołem ligi (aż 80 strzelonych goli).

Grunwald Poznań - Pocztowiec Poznań 6:2 (3:1). Bramki dla Grunwaldu: Grzeszczak 2, Jułga, Strykowski, Dutkiewicz, T. Choczaj. Bramki dla Pocztowca: Juszczak, Grotowski.