II liga koszykówki mężczyzn

Wyniki II ligi mężczyzn

Bardzo udanie rozpoczęli sezon koszykarze KKS-u Poznań. W swoim inauguracyjnym meczu pewnie pokonali Ravię Rawicz 108:82 (31:21, 20:19, 28:25, 29:17).

Punkty dla KKS: Flieger 27, Szymański 20, Skonieczny 18, Grabiński 15, Ziółkowski 9, Przygocki 7, Semmler 4, Dudziński 3, Cebulski 3, Kruszyński 2, Frąckowiak 0.Już na samym początku meczu poznaniacy uzyskali ok. 10 punktów przewagi, której rawiczanie nie byli w stanie odrobić. Z upływem kolejnych minut przewaga gospodarzy rosła, osiągając w IV kwarcie ponad 30 punktów. Podstawowy center KKS Wojciech Ziółkowski wiele minut siedział na ławce, by rezerwowi środkowi mogli się wykazać w starciu ze słabszym przeciwnikiem.

Inne wyniki: AZS Szczecin - Tarnovia Tarnowo Podgórne 78:94, Górnik Wałbrzych - SKK Szczecin 100:76, ŁKS Łódź - Sudety Jelenia Góra 71:65