Po 1. kolejce II ligi

PIŁKA NOŻNA. Jeden punkt zdobyli na inaugurację rozgrywek II ligi piłkarze Tłoków Gorzyce. W Bielsku-Białej zremisowali 1:1 z Podbeskidziem.

Gorzyczanie nawet wygrywali z Podbeskidziem 1:0 po bramce strzelonej w 53. minucie przez pozyskanego ze Stali Stalowa Wola Wojciecha Fabianowskiego. Zresztą trudno powiedzieć, że to napastnik Tłoków strzelił tego gola. To bramkarz Podbeskidzia Dawid Bułka tak niefortunnie chciał wybić piłkę, że odbiła się ona od Fabianowskiego i wpadła do bramki gospodarzy. Niestety już minutę później gospodarze wyrównali po strzale głową Pawła Jermakowicza. - Niepotrzebnie w drugiej połowie daliśmy się zepchnąć do defensywy, o co mam żal do moich podopiecznych. Musimy wyciągnąć wnioski z tego meczu i w kolejnych zagrać lepiej - mówił po meczu trener Tłoków Piotr Wojdyga.

A następna kolejka już w najbliższą środę. Gorzyczanie przed własną publicznością zagrają z GKS Bełchatów.