Sport.pl

LKP Motor Lublin - RKS Radomsko 0:3

Piłka nożna. III-ligowy Motor Lublin w meczu kontrolnym przegrał w Białej Podlaskiej 0:3 z występującym w II lidze RKS Radomsko
Mecz był rozgrywany na dobrze przygotowanym boisku miejscowego AWF, ale w dokuczliwym upale. Większą świeżość wykazali II-ligowcy, którzy wykorzystali słabe strony Motoru, strzelając mu trzy gole. Być może dlatego, że przez ostatnie dwa dni nie trenowali - tylko przeprowadzali testy i badania.

- To był bardzo pożyteczny sparingpartner - mówi szkoleniowiec lubelskiego zespołu Roman Dębiński. - Rywal pokazał nam nasze słabe strony. Najgorzej w tym meczu grała nasza druga linia. Za dużo było strat piłki w środku pola. Pozwalaliśmy rywalowi na zbyt wiele w tej strefie boiska, a on to skutecznie wykorzystywał. Poza tym byliśmy po prostu zmęczeni. Do piątku trenowaliśmy trzy razy dziennie. Przygotowujemy się do sezonu w myśl zasady - ciężkie trenowanie i ciężkie granie. Jestem pewien, że taki system przyniesie wyniki w trakcie rozgrywek. Od dzisiaj będziemy ćwiczyć dwa razy dziennie i zajmiemy się techniką oraz taktyką.

LKP MOTOR LUBLIN 0

RKS RADOMSKO 3 (2)

BRAMKI

Radomsko: Kowalczyk (28., 35.), Lato (75.)

SKŁAD

Motor: Sejud - Wieleba, Garwoła (70. Stopa), Maciejewski (60. Czępiński), Malesa (46. Ptaszyński), Bielak (46. Ryczek), Golisz (20. Palica), Szynkaruk (46. Maziarz), Gutek (46. Witkowski), Prędota, Popławski (65. Kamiński).