Sport.pl

Boks. Andrzej Gołota na widok Mike'a Tysona: a to kto?

PRZEGLĄD PRASY. - Powinien najpierw zrobić coś w regionie. Mógłby być sołtysem albo wójtem. Wykazać się, a potem kandydować do Parlamentu Europejskiego - tak Andrzej Gołota ocenia w ?Przeglądzie Sportowym? ostatni pomysł Tomasza Adamka
Chcesz pojechać na mundial do Brazylii? Nic prostszego!

Gołota odwiedził redakcję "Przeglądu Sportowego", by wspomóc tamtejszą ekipę w redagowaniu dziennika. Podobno bardzo dobrze się bawił. Redaktorzy próbowali przekonać go, by poszedł w ślady Adamka i spróbował sił w polityce. Zachęcali 6200 euro europoselskiej diety i dodatkami.

- Do polityki mnie nie ciągnie. Przekupny nie jestem. Ja tyle samo zarabiam i nic nie robię - ripostował i dodał, że najbliżej mu do konserwatystów.

A gdyby dostał propozycję z MMA?

- Nie stać ich na mnie - odrzekł.

"PS" przygotował też dla niego fotki słynnych bokserów. Na widok Manny'ego Pacquiaa odparł: - Boksuje jakby od niechcenia i wygrywa, mimo że nie jest gladiatorem. Swoim stylem rozwala.

Zdjęcie Mike'a Tysona skomentował:

- A to kto?

Więcej o:
Komentarze (21)
Boks. Andrzej Gołota na widok Mike'a Tysona: a to kto?
Zaloguj się
 • frankyy

  Oceniono 138 razy 122

  szacuneczek dla pana Andrzeja za poczucie humoru...

 • kindofmagic

  Oceniono 134 razy 112

  W przeciwienstwie do Adamka, Golota ma troche oleju w glowie, no i nie pcha sie dla kasy tam, gdzie nie jest jego miejsce.

 • szcz9

  Oceniono 86 razy 84

  W wypadku Adamka w PE ma rację, bo tak powinna przebiegac kariera polityka: od lokalnego działacza, szefa stowarzyszenia, radnego, wójta przez posła do europarlamentarzysty czy nawet prezydenta. Problem w tym, ze w Polsce tak się nie dzieje, bo to szefowie partii układaja listy, robiąc z celebrytów maszyny wyborcze, dotyczy to wszystkich ugrupowań, nie tylko SP z Adamkiem.

 • lodzermensz1

  Oceniono 62 razy 54

  Panie Gołota - co pan wygaduje.
  Robota wójta to pieniędze stosunkowo kiepskie, a roboty kupa. Taki wójt (o czym mało kto wie) musi dziennie podpisywać dziesiątki dokumentów. Jeździć po całej gminie, na wszystkie dożynki i inne imprezy. Załatwiać sprawy w powiecie i województwie. Wyciągać kasę z łunii. A i tak wszyscy go nie lubią.
  A w Brukseli - raj, pojedzie się i podpisze obecność, to nawet nie trzeba być na obradach. Kasa przyzwoita + dodatki. No i można robić za obrońcę wiary.

 • 0skrzyp

  Oceniono 40 razy 40

  Najbardziej podobało mi się na konferencji przed walką z Adamkiem:
  - co Pan jadł na śniadanie?
  - nie powiem, bo Adamek słucha

 • default_nick

  Oceniono 40 razy 38

  10/10, faktycznie Adamek powinien najpierw posołtysować. albo przynajmniej zdobyć jakieś doświadczenie w dowolnej organizacji, słysząc jego ostatnie wypowiedzi mam wrażenie że by pasował do kółka parafialnego.

 • przywalmi

  Oceniono 14 razy 14

  Można by powiedzieć że ciężki humor przywalił Adamkowi jak nic

 • gazecina_wypierdcza

  Oceniono 14 razy 10

  nie wiem dla kogo autorytetami mogą być ludzie zajmujący się zawodowo biciem innych ludzi po mordzie i wątrobie .....

  logika podpowiada że TYLKO dla ludzi jeszcze głupszych (no bo przecież nie dla mądrzejszych ...)

  natomiast człowiek bijący dla pieniędzy innych ludzi i jednocześnie uważający się za naśladowcę tzw. "chrystusa" to już jest tylko i wyłącznie zakład zamkniętego leczenia psychiatrycznego o ścisłym rygorze .....

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 92 razy 8

  Adamek idealnie nadaje sie na polityka tego żałosnego peryferyjnego kraiku:
  - nie zna ani jednego języka obcego
  - jest rozmodlony jak połowa posłów
  - rozbił po pijanemu samochód w usa
  - jest homofobem
  .
  ten kraj jest skończony. Żygać mi się chcę jak widzę te "elity". Kolejny prymityw Andrju :) który mówi "wpierw" a co to znaczy wpierw żałosny człowieczku ? Bawisz się w Rostowskiego który startując z Bydgoszczy nie potrafił poprawnie wymówić jej nazwy ?
  żałosny kraik...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX