RADOMSKO - LUKULLUS ŚWIT NOWY DWÓR 1:1

Świt zremisował z RKS Radomsko. Nigdy jednak drużynie z Nowego Dworu nie grało się z dobrze z tym przeciwnikiem

W Radomsku zespół Świtu nigdy nie wygrał, a tylko raz zremisował. Pewnie dlatego nowodworzanie zagrali bardzo ostrożnie. Do 60. min aż 14 razy arbiter z powodu spalonego przerywał akcję RKS.

Goście nie byli w stanie przedostać się w pole karne radomszczan. Udawało im się to jedynie po stałych fragmentach gry. I to właśnie po rzucie rożnym padła bramka dla Świtu. Po dośrodkowaniu w polu karnym doszło do ogromnego zamieszania - Marek Zawada strzelił z 16 m, a piłka po rykoszecie zmyliła Krzysztofa Pilarza i wpadła do siatki.

Po przerwie gospodarze nie schodzili z połowy rywali, ale do siatki trafili tylko raz. Lato dokładnie podał w pole karne, a Marcin Folc strzałem głową wyrównał.

RKS RADOMSKO - ŚWIT NOWY DWÓR 1:1 (0:1)

Strzelcy bramek

n Radomsko: Folc (63.)

n Świt: Zawada (45.)

Widzów 600

RKS: Pilarz - Markiewicz, Prokop Ż, Lamch - Kowalczyk (61., Pluta), Dopierała (61., Dziuba), Jóźwiak, Leszczyński, Lato - Folc, Filipczak (76., Bałecki)

Świt: Peskovic - Warszawski, Nakielski, Krzętowski, Różański - Szeremet (87., P. Karwan), Zawada, Miłkowski, Wyczałkowski Ż, Lewna (72., Adamczyk) - Bilski (69., Reginis).

Pozostałe wyniki 30. kolejki: Aluminium Konin - GKS Bełchatów 0:2 (0:2), Arka Gdynia - Polar Wrocław 2:1 (0:0), Hetman Zamość - Górnik Polkowice 0:1 (0:1), MC Podbeskidzie Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola 2:0 (1:0). Piotrcovia-Ptak - Tłoki Gorzyce 0:0, Ruch Radzionków - Ceramika Opoczno 4:1 (3:0), Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź 0:2 (0:1). Mecz Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn nie odbył się.