Turniej tenisowy dla dzieci

Michał Jasiński i Karolina Wędzonka, oboje z Returnu Radom, wygrali V Turniej Regionalny o Puchar Prezesa RKT Radom do 12 lat.

W finale singla chłopców Jasiński pokonał Macieja Sołowińskiego z Pogoni Siedlce 6:0, 6:1. Wcześniej wygrał z Michałem Słomskim z DeSky Warszawa 6:3, 6:2. Obok pokonanego, trzecie miejsce zajął również Aleksander Skórczyński z DeSky Warszawa. W finale gry podwójnej para Jan Horodecki, Rafał Kowalski (obaj Return) wygrała z Michałem Jasińskim i Damianem Okrutnym (obaj Return) 6:4, 6:3.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Karolina Wędzonka. W pojedynku o pierwsze miejsce nie dała szans Agacie Kowalczuk z Pogoni Siedlce, zwyciężając 6:2, 6:4. Wcześniej radomianka pokonała Monikę Rudnicką z DeSky Warszawa. Trzecią pozycję zajęła Hanna Kotas z Returnu. Bezkonkurencyjny w grze podwójnej okazał się debel Kowalczuk, Wędzonka, który w finale wygrał z Katarzyną Irzmańską i Katarzyną Pujanek (obie Return) 6:3, 6:0.

W turnieju wystartowało 28 chłopców i 14. dziewcząt.