Porażka i zwycięstwo pomorskich piłkarzy ręcznych

MMTS Kwidzyn przegrał w Płocku, DGT Wybrzeże Gdańsk nie dało szans w stolicy miejscowemu AZS AWF

W 17. minucie szczypiorniści MMTS przegrywali 7:10, cztery minuty później już 7:14. Kwidzynianie lepiej spisywali się w drugiej połowie, ale było to chyba zasługą dekoncentracji zawodników z Płocka, którzy pewni zwycięstwa specjalnie się nie wysilali. Zawodnikom trenera Romana Makula udało się zbliżyć na różnicę trzech goli: 28:31 w 58. minucie.

Wisła: Szmal, Marszałek - Jurasik 9, Drobik 7, Wiśniewski 7, Dębski 5, Wleklak, 3, Wuszter 1, Jankowski 1, Mokrzki 0, Paluch 0

MMTS: Gawlik, Wolański - Iwlew 8, Frelek 7, Urbanowicz 5, Janiszewki 3, Mroczkowski 3, Balmas 1, Godzina 1, Kawczyński, Jaśkiewicz 0, Łompieś 0, Rombel 0, Płosińśki 0

W stolicy w pojedynku Wybrzeża z AZS AWF od pierwszej minuty wydarzenia na boisku kontrolowali gdańszczanie. Dziesięć bramek zdobył najskuteczniejszy gracz gdańskiej drużyny Damian Moszczyński.

Za tydzień ostatnie mecze sezonu 2002/2003.

AZS AWF: Lipka, Nowosielski, Pastuszko - Noch 5, Jędrzejewski 4, Wróbel 4, Rafalski 4, Bieniewicz 4, Niedzielski 3, Wrześniewski 1, Piotrowski 0, Mont 0

Wybrzeże: Głębocki, Świrkula - Moszczyński 10, Walasek 6, Kuchczyński 5, Żynda 4, Malandy 4, A. Siódmiak 2, M. Siódmiak 2, Gujski 2, Janusiewicz 1, Markuszewski 1

PIŁKARZE RĘCZNI

Pozostałe wyniki 31. kolejki:

o miejsca 1-6: Mercus Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 40:33 (17:15), Warszawianka Warszawa - Vive Kielce 34:36 (16:19)

o miejsca 7-12: Anilana Łódź - Olimpia Piekary Śląskie 22:37 (15:19), Chrobry Głogów - MOSiR Powen Zabrze 20:15 (11:7)