Euro 2012. Znamy już pary półfinałowe

Hiszpanie zagrają z Portugalią, a Niemcy z Włochami.
Pierwsi w ćwierćfinale zameldowali się Portugalczycy, którzy po bramce Cristiano Ronaldo pokonali Czechów 1:0 na Stadionie Narodowym w Warszawie. W sobotę dołączyła do nich Hiszpania, na którą sposobu nie potrafili znaleźć w Doniecku Francuzi, przegrywając z obrońcami tytułu 0:2. Pierwszy półfinał odbędzie się w Doniecku, 27 czerwca o godz. 20.45. Relacja na żywo w Sport.pl

Do drugiego półfinału jako pierwsi awansowali Niemcy, rozbijając na PGE Arenie Grecję 4:2. Żeby poznać swojego rywala musieli czekać przez 93 minuty podstawowego czasu gry, dogrywkę, i konkurs jedenastek, w których lepsi okazali się Włosi, mimo, iż Montolivo przestrzelił jedenastkę. W poprzeczkę uderzył też jednak Ashley Young, a Gianluigi Buffon obronił jedenastkę Ashelya Cole'a. Karnego na miarę półfinału wyegzekwował Alessandro Diamante.

Drugi półfinał odbędzie się 28 czerwca o godz. 20.45 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Relacja na żywo w Sport.pl