Sport.pl

Sportowy rozkład jazdy na niedzielę

Niedziela dla fanów sportu zacznie się już o ósmej rano - na torze Suzuka zacznie się Grand Prix Japonii. Później najciekawsze wydarzenia będą działy się na boiskach piłkarskich, z wieczornym El Clasico i derbami Mediolanu na czele. Zapraszamy na relacje na żywo na Sport.pl.
8.00 - Grand Prix Japonii

Z pole position w Grand Prix Japonii wystartuje kierowca Red Bulla Sebastian Vettel. Drugi w sobotnich kwalifikacjach był jego kolega z zespołu, Mark Webber. To 34. pole position Vettela, a czwarte z rzędu w Japonii.

14.30 - Widzew - Pogoń

W niedzielę o godz. 14.30 piłkarze Widzewa Łódź zmierzą się u siebie z Pogonią Szczecin. Beniaminek ekstraklasy w obecnych rozgrywkach radzi sobie całkiem dobrze. W pierwszej kolejce rozgromił u siebie Zagłębie Lubin 4:0. Co w takim razie powiedzieć o gospodarzach, którzy przed siódmą kolejką przewodzili tabeli T-Mobile Ekstraklasy?!

17:00 - Newcastle - Manchester United

Newcastle podpisało ostatnio nowy, wieloletni kontrakt z menedżerem Alanem Pardew. Nic dziwnego, zeszłoroczne piąte miejsce zaskoczyło wszystkich obserwatorów Premier League. Z kolei Manchester United przegrał ostatnio u siebie 2:3 z Tottenhamem Hotspur i na pewno będzie chciał się "odkuć".

17:00 - Śląsk - Polonia

Paweł Wszołek i Władimir Dwaliszwili jeszcze niedawno mieli wzmocnić Śląsk Wrocław. Ostatecznie obaj pozostali w Polonii Warszawa i w tym sezonie mieli udział niemal przy wszystkich bramkach swojego zespołu. W niedzielę obaj postraszą wrocławską defensywę, która w ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze została mocno podziurawiona.

17:30 - Hannover - Borussia Dortmund

To będzie "polski" mecz na niemieckich boiskach. Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek zagrają przeciwko Hannoverowi, w którego ataku gra będący ostatnio w rewelacyjnej formie Artur Sobiech. Czy uda mu się zdobyć bramkę w meczu z mistrzem Niemiec?

19:50 - FC Barcelona - Real Madryt

W niedzielę o godzinie 19.50 odbędzie się pojedynek odwiecznych rywali w piłkarskiej ekstraklasie Hiszpanii. Na Camp Nou Barcelona podejmie Real Madryt w 222. "El Clasico" w historii, wliczając w to wszystkie oficjalne rozgrywki. Kto będzie lepszy tym razem?

20:45 - Milan - Inter

Na mediolańskim San Siro zetrą się potęgi podupadłe. Jeszcze niespełna dekadę biły się w półfinale Champions League, a potem ją wygrywały - Milan dwa razy, Inter raz. Teraz oba zespoły prezentują się dużo gorzej, ale jednak Derby Mediolanu to wydarzenie, które musi elektryzować każdego fana włoskiej piłki.

21:00 - Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain

To największy klasyk w Ligue 1. Oba kluby są zdecydowanie najpopularniejszymi wśród kibiców we Francji, mają także rzesze fanów za granicą. Paryżanie, którzy ligę wygrali tylko dwa razy, mają właściwie nieograniczony budżet i przed sezonem ściągnęli między innymi Zlatana Ibrahimovicia i Thiago Silvę. W Marsylii także roi się od gwiazd, takich jak Steve Mandanda czy Loic Remy, zapowiada nam się więc arcyciekawy mecz.

Więcej o:
Komentarze (15)
Sportowy rozkład jazdy na niedzielę
Zaloguj się
  • mer-llink

    Oceniono 21 razy 7

    WTA China Open Final
    Szarapowa - Azarenka
    14.15 Eurosport
    Warto ogladac.

    P.S. Ja rozumiem, ze Szanownych Redaktorów to wydarzenie nie zajmuje, i nie umieszczaja w wykazie,bo Panna Radwanska dostala tam juz swoje baty. Ale zeby tak nie lubic innych tenisistek? Nieładnie...
    A panna Radwanska jest - co zawsze mowilem - cwiercfinalowa zwodniczka. I wygrywa turnieje wtedy, gdy te prawdziwe wytna sie miedzy soba, albo zachoruja, albo spoznia sie na samolot....
    Czasem przegrywaja z Krkowianką z powodu rozpczliwego znudzenia, bowiem styl p. Radwanskiej, PAC-PAC, KLAP-KLAP, potrafi zanudzic najsilniej zmotywowana przeciwniczke..
    I uśpić nawierniejszego kibica tenisa.
    A inaczej grac sie jej nie chce. Moze nie zdazyla sie nauczyc? No to i odpada.

  • rademenes79

    Oceniono 11 razy 7

    uzupelniajac nielepne informacje pana ignoranta: o 17:30 final zuzlowej ekstraligi

  • kukartka_13

    Oceniono 15 razy 5

    13:30 Skra Bełchatów - Lotos Trefl Gdańsk -_-

  • ga-fan

    Oceniono 8 razy 4

    Z cały szacunkiem dla Pana/ni który/a ma okrojoną wiedzę na temat dzisiejszych spotkan,
    Jast jeszcze mnóstwo innych spotkan tj.np.Szczypiorniak o godz.18 i 19:30,;Siatka o 13:00, mecze piłki Nożnej od południa do nocy,Snoker z transmisja z Gdyni w EuroSporcie,Wspomniany żużel,oraz Koszykówka K/M
    Nie samą Piłką nożną żyją ludzie,ale jeśli ktoś pisze o sportowych wydarzeniach/spotkaniach to niech opisze to w sposób rzetelny i w pełni opisze temat,a nie na wyrywki!!!!
    Napisał to bezrobotny Trener Piłki Nożnej. Pozdrawiam Wszystkich Pasjonatów WSZYSTKICH Sportów.

  • kristof46

    Oceniono 1 raz -1

    Chciałbym tylko dodać że o 22.25 mecz NFL Denver Broncos-New England Patriots i kolejne starcie Manning-Brady. Ci którzy siedzą w temacie wiedzą że są to spotkania często bardziej interesujące niz większość meczy piłkarskich

  • filmik2000

    Oceniono 4 razy -2

    Babol bramkarza Realu San Sebastian w meczu z Betisem: youtu.be/lRoaBGNZIUU

  • dionizys

    Oceniono 4 razy -2

    Zapraszam na bloga o Włoszech www.wakacjewlochy.lh.pl

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX