Co zrobiły rezerwy Lecha Poznań?! Najpierw wyrównanie, a w ostatniej minucie...

Trzeciej z rzędu ligowej porażki doznał zespół Lecha II Poznań, który na własnym boisku uległ 1:3 Sokołowi Kleczew, czołowej drużynie drugiej grupy III ligi. Goście dwie bramki w 90. minucie!

Drużyna Ivana Djurdjevicia bardzo dobrze rozpoczęła ten sezon. Wygrała trzy z czterech pierwszych meczów i była wysoko w tabeli. Ostatnio jednak rezerwom Kolejorza zupełnie nie idzie. Właśnie poniosły drugą z rzędu porażkę na swoim terenie, a trzecią w ogóle - po 0:3 z GKS Przodkowo i 1:2 z KKS Kalisz.

Tym razem wydawało się, że młodzi lechici nie zostaną bez punktu. Wprawdzie przegrywali od 34. minuty po golu Arkadiusza Bajerskiego, ale na trzynaście minut przed końcem wyrównał Jakub Moder.

Trzeci zespół w tabeli odpowiedział jednak dwoma bramkami zdobytymi w ostatnich minutach - najpierw do siatki trafił wypożyczony z Warty Poznań Tomasz Koziorowski, a wynik na 3:1 dla Sokoła ustalił Emile Thiakane.

Poznaniacy zdobyli dwanaście punktów i zajmują dziewiąte miejsce w tabeli. Mają do rozegrania jeszcze zaległy mecz z Gwardią Koszalin.

Lech II Poznań - Sokół Kleczew 1:3 (1:0)

Bramki: 0:1 Bajerski (34. minuta), 1:1 Moder (77.), 1:2 Koziorowski (90.), 1:3 Thiakane (90.+2)

Lech II Poznań: Miłosz Mleczko - Jurica Cindrić, Marcin Banaszak (61. Jakub Moder), Mateusz Magdziak - Patryk Janasik, Jakub Pawlicki, Marcin Wasielewski - Kamil Jóźwiak, Wojciech Mielcarek (70. Kacper Chodyna) - Paweł Tomczyk (73. Dawid Kurminowski), Krzysztof Kołodziej (75. Maciej Spychała)