To musiało się tak skończyć. Porażka Olimpii Zambrów

Na czterech spotkaniach zakończyła się seria bez porażki II-ligowej Olimpii. Zespół z Zambrowa przegrał w sobotę 1:3 na wyjeździe ze Stalą Stalowa Wola.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

Duży wpływ na przebieg meczu i końcowy wynik miała sytuacja z trzeciej minuty. Wówczas to Rafał Włodarczyk sfaulował jednego z rywali wychodzącego na czystą pozycję. Sędzia ukarał go czerwoną kartką i Olimpia musiała grać w osłabieniu. Stal szybko to wykorzystała. Już w 9 minucie za sprawą Mohameda Essama objęła prowadzenie i później kontrolowała przebieg meczu. Po przerwie dołożyła kolejną bramkę. Potem co prawda Olimpia zaliczyła kontaktowe trafienie, ale ostatni głos należał i tak do Stali. W końcówce spotkania wynik meczu ustalił Adrian Dziubiński.

Po tej porażce Olimpia spadła na przedostatnią pozycję w tabeli, czyli na miejsce, która przed dziesiątą kolejką zajmowała Stal.

Stal Stalowa Wola - Olimpia Zambrów 3:1 (1:0)

Strzelcy bramek : Mohamed Essam (9.), Adrian Gębalski (54.), Adrian Dziubiński (90.) - Fabian Piasecki (73.).

Olimpia : Humerski - Bogusz Ż , Kuczałek, Gogol, Włodarczyk Cz - Bach, Byszewski (82. Jastrzębski), Osoliński, Szerszeń (57. Brzeski), Biel (57. Buzun) - Piasecki Ż .