Sport.pl

Developres Rzeszów wygrywa turniej w Kobyłce

Przygotowujące się do sezonu w Orlen Lidze siatkarki Developresu Rzeszów zajęły pierwsze miejsce w rozgrywanym w piątek i sobotę turnieju w Kobyłce.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLW piątkowym spotkaniu Developres Rzeszów pokonał bez straty seta Polski Cukier Muszyniankę Enea Muszyna. Podopieczne trenera Jacka Skroka pierwszą partię wygrały do 22, kolejne do 17 i 19. 14 punktów dla Developresu zdobyła w tym meczu atakująca Patrycja Flakus.

Dzień później rzeszowianki zagrały w finale. Rywalem był zespół Legionovii Legionowo, który w piątek pokonał Budowlanych Łódź 3:2. W meczu o pierwsze miejsce Developres znów nie stracił seta. Pewnie wygrał dwukrotnie do 19 i raz na przewagi do 24. Najlepszą zawodniczką w tym spotkaniu była rozgrywająca Anna Kaczmar.

Klasyfikacja turnieju w Kobyłce:

1. Developres Rzeszów

2. Legionovia Legionovo

3. Budowlani Łódź

4. Polski Cukier Muszynianka Enea Muszyna

Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera