Radomiak zagra przy światłach. Piłkarze zrobią prezent trenerowi?

Piłkarze Radomiaka Radom w niedzielę o godz. 18.30 rozpoczną mecz II ligi z Polonią Bytom. Z uwagi na późne rozpoczęcie zawodów, odbywać się one będzie przy sztucznym oświetleniu.

Niecodzienne atrakcje towarzyszyć będą kibicom Radomiaka w niedzielny wieczór. Otóż pojedynek ligowy przeciwko Polonii Bytom toczyć się będzie przy oświetleniu i będzie to pierwszy tego typu mecz rozgrywany przez Zielonych na stadionie przy ulicy Narutowicza.

Sami zawodnicy przystąpią do niego w nie najlepszych nastrojach, a te spowodował ubiegłotygodniowy rywal, a więc Raków Częstochowa. Podopieczni Marka Papszuna zdominowali naszych zawodników, pokazując jednocześnie, jak jeszcze dużo pracy przed nimi. Tylko nieco humory Radomiakowi poprawił wtorkowy test mecz z Energią Kozienice. Podopieczni Wernera Liczki zagrali trzy kwarty po 30 minut i pokonali IV-ligowca 3:0. Dwa gole uzyskał Patryk Ciupak, który na co dzień rozgrywa swoje mecze w rozgrywkach juniorskich.

Co ciekawe, właśnie podczas tego meczu do gry po ponadpółrocznej przerwie powrócił kapitan Maciej Świdzikowski. Wprawdzie nie jest on jeszcze gotowy do walki o punkty na 100 procent, ale o urazie może już zapomnieć.

Wszystko wskazuje na to, że przeciwko Polonii kibice w akcji ujrzą Rossi Leandro. Brazylijczyk z powodu kontuzji opuścił mecz w Częstochowie, ale podczas treningów już dawał się we znaki radomskim golkiperom.

Tymczasem, jeśli Radomiak pokona drużynę, która w ostatnich czterech spotkaniach w lidze straciła aż 12 bramek, to swój sukces z pewnością zadedykuje szkoleniowcowi, który w czwartek obchodził urodziny.

Mecz Radomiak vs Polonia rozpocznie się w niedzielę o godz. 18.30, a poprowadzi go Sebastian Tarnowski z Wrocławia.