Wysoka porażka. Wigry Suwałki nie są już liderem I ligi

I-ligowi piłkarze Wigier Suwałki przegrali w niedzielę aż 1:4 na własnym stadionie z Pogonią Siedlce.

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W poprzedniej serii gier zawodnicy z Suwałk ponieśli pierwszą porażkę w obecnym sezonie. Mimo przegranej (1:2 z GKS-em Tychy) nie stracili pozycji lidera I ligi. Teraz to już nastąpiło.

Podopieczni trenera Dominika Nowaka przegrali aż 1:4 w niedzielę z Pogonią Siedlce, która we wszystkich wcześniejszych spotkaniach tego sezonu strzeliła tylko trzy gole. Suwalczanie 0:4 przegrywali już po niespełna godzinie gry. Zawodnicy Wigier wszystkie gole stracili między 15. a 58. minutą. Strzelanie rozpoczął Konrad Wrzesiński. Po jego uderzeniu z dystansu piłka aż przerwała siatkę. Później na listę strzelców wpisali się Daniel Gołębiewski, Michał Bajdur i ponownie Wrzesiński.

Honorowego trafienie dla gospodarzy w 61. minucie zaliczył Kamil Adamek.

Po niedzielnej porażce Wigry z dorobkiem 16 punktów są na drugim miejscu w tabeli. Liderem jest Zagłębie Sosnowiec (18 oczek).

Wigry Suwałki - Pogoń Siedlce 1:4 (0:2)

Strzelcy bramek: Kamil Adamek (61.) - Konrad Wrzesiński (15. i 59.), Daniel Gołębiewski (17.), Michał Bajdur (55.).

Wigry: Zoch - Bucholc, Wichtowski (69. Kuku), Cverna, Bartkowski - Kądzior Ż, Radecki Ż (39. Zapolnik), Augustyniak Ż, Gąska (59. Wroński), Kozak - Adamek.