Lech Poznań. Cały mecz Jana Bednarka w reprezentacji. Biało-czerwoni pokonali Niemców

Jan Bednarek rozegrał 90 minut we wtorkowym meczu reprezentacji U21. Polska wygrała 3:0 z Niemcami w ramach Turnieju Czterech Narodów.

Jan Bednarek wskoczył do pierwszego składu Lecha Poznań i od tego czasu utrzymuje wysoką formę. 20-latek zdobył też swoją debiutancką bramkę, a dobra gra nie umknęła selekcjonerowi kadry U21 Miłoszowi Stępińskiemu. Lechita otrzymał powołanie na mecz reprezentacji z Niemcami w ramach Turnieju Czterech Narodów.

We wtorek Bednarek wyszedł na ten mecz w wyjściowym składzie i rozegrał pełne 90 minut. Polacy pokonali rywali 3:0 po golach Oskara Zawady, Filipa Jagiełło i Miłosza Kozaka, byłego zawodnika Lecha Poznań. W spotkaniu wystąpił też Robert Janicki, wychowanek Lecha, aktualnie wypożyczony do niemieckiego TSG Hoffenheim. Janicki opuścił boisko w 61. minucie zmieniony przez Oktawiana Skrzecza.

Polska - Niemcy 3:0 (2:0)

Bramki: Zawada (27.), Jagiełło (45.), Kozak (90.) Polska: Mateusz Kuchta - Robert Bartczak, Jan Bednarek, Mateusz Wieteska (83. Szymon Walczak), Kamil Dankowski (83. Adrian Purzycki) - Mateusz Wdowiak (46. Miłosz Kozak), Filip Jagiełło (72. Rafał Makowski), Damian Rasak (61. Jakub Piotrowski), Robert Janicki (61. Oktawian Skrzecz), Konrad Michalak (72. Bartosz Wolski) - Oskar Zawada