Sport.pl

Transfery. Jeszcze jeden piłkarz Lecha Poznań odejdzie do Serie A? Dwa kluby zainteresowane

Fiorentina i Bologna to dwa kluby włoskiej Serie A, które jeszcze w tym oknie transferowym chcą zatrudnić Tamasa Kadara z Lecha Poznań - twierdzi serwis calcioweb.eu.


Tamas Kadar nie zagrał w niedzielnym meczu z Piastem Gliwice. Węgra w ogóle nie było w kadrze Lecha Poznań na to spotkanie. Oficjalny powód to drobna kontuzja stawu skokowego, która wyłączyła piłkarza z treningów już w ubiegłym tygodniu. Trener Jan Urban zaprzeczał, by nieobecność Tamasa Kadara na treningach miała związek z wyjazdem zawodnika na negocjacje w sprawie transferu.

Po udanych występach na Euro 2016 reprezentant Węgier był bliski przenosin do Lokomotiwu Moskwa, z którym doszedł już do porozumienia w kwestii kontraktu. Umowa jednak nie doszła do skutku. Tamas Kadar wrócił do Lecha Poznań i znów grał dla niego w meczach ligowych. Jan Urban podkreślał jednak, że piłkarz może w każdej chwili odejść z Kolejorza, bo ma zgodę władz klubu na transfer.

Teraz włoski serwis calcioweb.eu poinformował, że obrońcą Lecha Poznań interesują się Bologna oraz Fiorentina i to one są najbliżej pozyskania Tamasa Kadara, mimo że 26-letniego gracza chciałoby mieć u siebie także Palermo.

Poznański klub zgodzi się na odejście Węgra za co najmniej 1,5 mln euro. Tego lata Kolejorz sprzedał już do Serie A jednego zawodnika - Karola Linettego, który trafił do Sampdorii Genua.

Zdjęcie Legea Koszulka Cracovia 3rd KSC-Legea-czarna Zdjęcie Legea Koszulka Cracovia Home KSC-Legea-pasy Zdjęcie Cracovia Kraków - szalik SZCRA03
Legea Koszulka Cracovia 3rd... Legea Koszulka Cracovia Hom... Cracovia Kraków - szalik SZ...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: