Sport.pl

Wisła Kraków. Paweł Brożek: Przez ostatni miesiąc nie wiedzieliśmy, o co chodzi

Jak piłkarze Wisły zareagowali na zmianę właścicieli Wisły Kraków? - Na pewno to uspokoiło sytuację - mówi Paweł Brożek, napastnik zespołu.
W ciągu miesiąca Wisła dwukrotnie zmieniała właścicieli. Po burzliwym okresie pod rządami Jakuba Meresińskiego piłkarską spółkę przejęło Towarzystwo Sportowe.

- Przez ostatni miesiąc nie wiedzieliśmy, o co chodzi. Teraz sytuacja jest klarowna. Są ludzie, którzy kochają klub i będą dbać o jego wizerunek i drużynę. Mają od nas kredyt zaufania - twierdzi Brożek.

Krakowianie mają jednak również problemy sportowe. Po pięciu kolejnych porażkach zajmują ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. W piątek o godz. 20.30 zagrają o przełamanie złej passy ze Śląskiem Wrocław (relacja na krakow.sport.pl).

- To prawdziwe nowe otwarcie, to co było wcześniej trudno nazwać rozwojem. Zdajemy sobie sprawę, że nie pomagamy kibicom w przyjściu na stadion. Chcielibyśmy zrobić więcej. Sytuacja nie jest idealna, ale tak naprawdę wszystko jest w naszych rękach i nogach - mówi Arkadiusz Głowacki, kapitan drużyny.

Więcej o: