Lech Poznań. Juniorzy Lecha pokonali 3:0 lidera CLJ w swoim pierwszym meczu sezonu

Juniorzy starsi Lecha Poznań wygrali 3:0 z Gwarkiem Zabrze w 3. kolejce Centralnej Ligi Juniorów. Dla lechitów było to pierwsze spotkanie w tym sezonie, bowiem wcześniej uczestniczyli w turnieju towarzyskim.

Zespół Krzysztofa Kołodzieja w sobotę zainaugurował swój sezon w Centralnej Ligi Juniorów. Dla reszty stawki w grupie zachodniej CLJ była to już trzecia seria gier, ale lechici przełożyli dwa wcześniejsze spotkania z uwagi na udział w turnieju towarzyskim.

W dwóch pierwszych kolejkach najlepiej punktował Gwarek Zabrze i to właśnie z tym zespołem mierzyli się w sobotę młodzi piłkarze Lecha. Już do przerwy Kolejorz prowadził po trafieniu Łukasza Adamczaka. W drugiej połowie lechici podwyższyli prowadzenie za sprawą gola samobójczego rywali, a wynik ustalił Aleksander Drobot.

W środę 24 sierpnia lechici zagrają zaległy mecz z Solosem Szcecin.