Sport.pl

Aż 85 młodych zawodników AZS-u 2020 wyjechało na zgrupowanie

Wspierane przez Fundację Alchemia Sportu oraz miasto Częstochowa Stowarzyszenie Częstochowska Siatkówka realizuje projekt AZS 2020. Aż 85 młodych siatkarzy wyjechało właśnie na zgrupowanie do Olsztyna.
Młodzież AZS-u rozpoczęła przygotowania 11 sierpnia. Drużyny młodzików, kadetów, juniorów i część zawodników z mini-siatkówki wyjechały na 11-dniowy obóz do Olsztyna. - Wybór Warmii i Mazur był podyktowany dobrą bazą sportową oraz atrakcyjną okolicą, w której można spokojnie przygotować się do sezonu. W przerwach od ciężkiej pracy na hali, młodzież relaksuje się nad jeziorem, gra w plażówkę lub zwiedza miasto. Na obóz z pojechał z nami zespół kadetów z Czechowic-Dziedzic. W sumie 85 zawodników pod okiem trenerów doskonali swoje umiejętności siatkarskie i motoryczne. Najlepsi będą stanowić kadrę AZS-u w nadchodzącym sezonie Młodej Ligi - mówi koordynujący szkolenie w AZS-ie trener Wojciech Pudo.

Po powrocie ze zgrupowania zawodnicy dostaną kilka dni przerwy. 28 sierpnia do treningów w Częstochowie wróci zespół Młodej Ligi. Podopieczni Wojciecha Pudo we wrześniu rozegrają po dwa sparingi z drugoligowym LKPS Borowno, zespołami Młodej Ligi Effectora Kielce i MKS Będzin. Wezmą także udział w turnieju w Kielcach.

Zdjęcie Adidas Bluza ESS3S Crew E14980 Zdjęcie Adidas Koszulka ESS 3S TEE X13197 Zdjęcie Adidas Koszulka polo ESS POLO E18064
Adidas Bluza ESS3S Crew E14980 Adidas Koszulka ESS 3S TEE ... Adidas Koszulka polo ESS PO...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: