LKS Gałkówek - Widzew 0:10. Widzew zdeklasował rywala w Pucharze Polski

W meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski Widzew rozgromił LKS Gałkówek

W meczu trzecioligowca z rywalem z klasy B nie mogło być niespodzianki, a jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa, mimo że szkoleniowiec Widzewa nie wystawił ani jednego zawodnika, który rozpoczął mecz z Motorem Lubawa. Gospodarze wytrzymali do 21. min, choć wcześniej znakomite szanse zmarnowali Patryk Strus, Mateusz Michalski, a Robert Kowalczyk trafił w poprzeczkę. Dopiero gdy po nieudanym strzale Sebastiana Zielenieckiego piłkę przejął Strus, pokonał Piotra Forteckiego, bramkarza gospodarzy. Jednak do przerwy było "tylko" 3:0, co można uznać za sukces LKS. W drugiej połowie przewaga Widzewa była już ogromna, a wynik szybko podwyższył Piotr Burski. Hat-trickiem popisał się Kamil Sabiłło, zaś drużyna z Gałkówka chyba dwa razy była z piłką na połowie łódzkiego zespołu.

LKS Gałkówek - Widzew (0:3)

Gole: Strus (21., 58.), Michalski (37.), Możdżonek (40., 74.), Burski (49., 55.), Sabiłło (64., 82., 83.)

Widzew: Wlazłowski - Kozłowski (46. Bartos), Zieleniecki, Pabjańczyk, Woźniak - Okachi, Nouri - Michalski (46. Sabiłło), Możdżonek, Strus - Kowalczyk (46. Burski)

źródło: Okazje.info