LKS Gałkówek - Widzew 0:10. Widzew zdeklasował rywala w Pucharze Polski

W meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski Widzew rozgromił LKS Gałkówek
W meczu trzecioligowca z rywalem z klasy B nie mogło być niespodzianki, a jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa, mimo że szkoleniowiec Widzewa nie wystawił ani jednego zawodnika, który rozpoczął mecz z Motorem Lubawa. Gospodarze wytrzymali do 21. min, choć wcześniej znakomite szanse zmarnowali Patryk Strus, Mateusz Michalski, a Robert Kowalczyk trafił w poprzeczkę. Dopiero gdy po nieudanym strzale Sebastiana Zielenieckiego piłkę przejął Strus, pokonał Piotra Forteckiego, bramkarza gospodarzy. Jednak do przerwy było "tylko" 3:0, co można uznać za sukces LKS. W drugiej połowie przewaga Widzewa była już ogromna, a wynik szybko podwyższył Piotr Burski. Hat-trickiem popisał się Kamil Sabiłło, zaś drużyna z Gałkówka chyba dwa razy była z piłką na połowie łódzkiego zespołu.

LKS Gałkówek - Widzew (0:3)

Gole: Strus (21., 58.), Michalski (37.), Możdżonek (40., 74.), Burski (49., 55.), Sabiłło (64., 82., 83.)

Widzew: Wlazłowski - Kozłowski (46. Bartos), Zieleniecki, Pabjańczyk, Woźniak - Okachi, Nouri - Michalski (46. Sabiłło), Możdżonek, Strus - Kowalczyk (46. Burski)

Zdjęcie Lanki JOMA AGUILA 502 TF WHITE AGUIS.502.PT Zdjęcie Lanki Joma AG SET (CHAJS.601.22) Zdjęcie Lanki Joma CHAMPION PM (CHAS.612.PM)
Lanki JOMA AGUILA 502 TF WH... Lanki Joma AG SET (CHAJS.60... Lanki Joma CHAMPION PM (CHA...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info