Derby na remis. Ruch - Jagiellonia 1:1

III-ligowe rezerwy Jagiellonii Białystok zremisowały w niedzielę 1:1 na wyjeździe z Ruchem Wysokie Mazowieckie

BIALYSTOK.SPORT.PL NA FACEBOOKU - POLUB NAS

W weekend III-ligowcy rozpoczęli nowy sezon. Zmagania przebiegają teraz na nowych zasadach. W grupie I rywalizują drużyny z czterech województw: podlaskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, mazowieckiego. Z województwa podlaskiego w tym gronie są trzy drużyny: ŁKS 1926 Łomża, Jagiellonia II Białystok, Ruch Wysokie Mazowieckie. Dwie ostatnie w niedzielę zmierzyły się w pojedynku derbowym.

Białostoczanie, w zasadzie bez wzmocnień z pierwszej drużyny, dobrze rozpoczęli spotkanie. W dziewiątej minucie gola zdobył Dawid Polkowski. Gospodarze wyrównali w 69. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Kamil Zalewski.

Ruch Wysokie Mazowieckie - Jagiellonia II Białystok 1:1 (0:1)

Strzelcy bramek: Kamil Zalewski (69.) - Dawid Polkowski (9.).

Ruch : Rakowiecki, Faszczewski, Pasko, Piłatowski, Jóźwiak, Ostaszewski, Brokowski, Grochowski, Mleczek, Poduch (77. Zieniewicz), Zalewski.

Jagiellonia II : Karpieszuk - Koncewicz, Radecki, Pajnowski (90. Zakrzewski), Zińczuk - Łupiński, Kondraciuk - Gajko (72. Kaczmarczyk), Polkowski (60. Ostaszewski), Grabowski - Giełażyn (82. Kołodziejczyk).