Lech Poznań. Karol Linetty już strzela dla Sampdorii Genua [WIDEO]

Karol Linetty zdobył pierwszą bramkę dla Sampdorii Genua po transferze z Lecha Poznań. Na razie w towarzyskim meczu z młodzieżowym zespołem klubu z Genui, wygranym 4:0.

Karol Linetty został piłkarzem włoskiego klubu w miniony piątek. Już dzień później zadebiutował w nowym zespole w sparingu z Chievo Werona (2:0), wszedł wówczas na ostatnie trzynaście minut spotkania. W środę reprezentant Polski znalazł się już w pierwszym składzie zespołu Marco Giampaolo. Był to pojedynek z drużyną Sampdorii, która na co dzień występuje w Primaverze, czyli rozgrywkach młodzieżowych we Włoszech.

Były gracz Lecha Poznań zdobył bramkę na 2:0 w 45. minucie (akcja od 1:09):

Po przerwie nie wyszedł już na boisko. Oprócz Karola Linettego gole strzelali także Antonio Cassano, Luis Muriel i Fabio Quagliarella.