Z這to i br您, czyli p這tkarze ZTE Radom na podium MP!

To by popis umiej皻no軼i i mo磧iwo軼i radomskich lekkoatlet闚. Patryk Adamczyk zdoby z這ty, za Piotr Szewczyk br您owy medal w finale biegu na 400 metr闚 przez p這tki, rozgrywanego w ramach m這dzie穎wych mistrzostw Polski do lat 23.
Klub RLTL ZTE Radom wys豉 na zawody do Jeleniej G鏎y troje swoich zawodnik闚. W sobot (30 lipca, o czym ju informowali鄉y) z這to w konkursie skoku wzwy wywalczy豉 Aneta Rydz. Tymczasem w drugim dniu imprezy radomianie zdobyli dwa kolejne kr捫ki. W biegu na 400 m. p.p tytu przypad Patrykowi Adamczykowi. Lekkoatleta ZTE uzyska 49.72. Opr鏂z z這ta MMP Adamczyk ustanowi te rekord 篡ciowy w tej konkurencji. Tymczasem na trzecim miejscu uplasowa si drugi z radomskich p這tkarzy. Piotr Szewczyk zapewni sobie br您 wynikiem 52.03. Zawodnik闚 z Radomia rozdzieli tylko Patryk Dobek (SKLA Sopot, 49.95), kt鏎y wywalczy srebrny medal.