Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 0:2. Łukasz Trałka: Musimy odbudować pewność siebie. Zaczniemy strzelać gole

- Trudno po takim meczu powiedzieć cokolwiek mądrego. Gramy dwa mecze u siebie, nie strzelamy choćby jednego gola, mamy zero punktów... - mówił rozgoryczony Łukasz Trałka po porażce Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok.
Lech Poznań trwa w kryzysie. Drużyna z Poznania na inaugurację sezonu zremisowała 0:0 ze Śląskiem Wrocław, a później przegrał u siebie z Zagłębiem Lubin i Jagiellonią Białystok. W obu meczach padł wynik 0:2. - Trudno cokolwiek mądrego powiedzieć po takim meczu. Gramy dwa razy u siebie, nie strzelamy choćby jednego gola, mamy zero punktów... - mówił po spotkaniu rozgoryczony Łukasz Trałka.

Lechici w trzecim meczu z rzędu nie zdobył bramki i frustracja wśród kibiców narasta. Z meczu przeciwko Jagiellonii drobnym pozytywem była przyzwoita pierwsza połowa. Lech bramki tracił dopiero po przerwie. - W pierwszej połowie byliśmy stroną dominującą, ale faktycznie klarownych sytuacji nie było - przyznaje kapitan Kolejorz.

Wielu piłkarzy Lecha może mieć deja vu sprzed roku, gdy poznaniacy równie fatalnie wystartowali w lidze. Wtedy jednak Kolejorz dotarł do fazy grupowej Ligi Europy, teraz w europejskich pucharach nie gra wcale. - Nie chcę wracać do tego, co było przed rokiem. Był okres, gdy byliśmy skuteczni i wygrywaliśmy po 1:0. Może trzeba będzie do tego wrócić. Trzeba próbować wszystkiego, co może przynieść nam punkty - mówi Trałka.

Co zdaniem kapitana Lecha będzie kluczowe przed kolejnymi meczami? - Odbudować pewność siebie - uważa.

Zdjęcie UMBRO TORBA MEDIUM HOLDALL BLACK DARK SHADOW SHOCKING 30474UN84 Zdjęcie UMBRO TORBA NOTEBOOK BLUE UM14BUG10B Zdjęcie UMBRO TORBA PRO TRAINING MICRO HOLDALL 30540UCGZ
UMBRO TORBA MEDIUM HOLDALL ... UMBRO TORBA NOTEBOOK BLUE U... UMBRO TORBA PRO TRAINING MI...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info