Ale występ radomskiej pływaczki. Pięciokrotnie w blasku złota

Paulina Nogaj z Wodnika Radom gwiazdą pływackich mistrzostw Polski juniorek. Radomianka zdobyła sześć medali, w tym pięć z najcenniejszego kruszcu.

Udane dla zawodniczki Wodnika zawody odbyły się w Opolu. Paulina Nogaj wygrała wszystkie swoje starty indywidualne. Jest zatem mistrzynią kraju (do lat 18) na 50 i 100 metrów stylem motylkowym, 50 i 100 m. stylem dowolnym oraz na 200 m. stylem zmiennym. Szósty krążek Nogaj wywalczyła w sztafecie. Wraz z koleżankami z Wodnika (Pauliną Sońtą, Renatą Wietrzyńską i Adrianną Mendyk) zdobyła srebro w wyścigu 4x100 metrów stylem dowolnym.

Warto dodać, że to nie jedyne zdobycze dla radomskiego klubu. W Opolu brąz indywidualnie w konkurencji 200 m. stylem zmiennym zdobyła Adrianna Mendyk, a w klasyfikacji klubowej Wodnik uplasował się na pierwszym miejscu.