Sport.pl

Siatkarze Cerradu Czarnych wybrali numery. Kto zagra z "1", a kto wybrał "10"?

Znamy numery, z jakimi w sezonie 2016/2017 PlusLigi występować będą siatkarze Cerradu Czarnych Radom. Warto dodać, że do zagospodarowania pozostały jeszcze dwa numery.
Większych niespodzianek nie ma. Atakujący Bartłomiej Bołądź pozostał wierny "jedynce". Z kolei tak, jak miało to miejsce w ostatnich latach Michał Ostrowski grać będzie z "dwójką". Wojciech Żaliński występować będzie nadal z numerem 6, a Jakub Zwiech zachowa nr 8. Z siatkarzy, którzy powracają do Radomia, Michał Kędzierski w sezonie 2016/2017 zagra z "siódemką", która w ostatnich rozgrywkach pozostała niezagospodarowana. Przywiązany do "ósemki" Kacper Gonciarz tym razem obejmie natomiast we władanie nr 18. Tymczasem grający w reprezentacji USA z nr 21 Dustin Watten w Radomiu na libero występować będzie z "dziesiątką", zaś David Smith, kolejny reprezentant Stanów Zjednoczonych, z nr 15. Łukasz Wiese otrzymał "trójkę". Jakub Urbanowicz wybrał "piątkę". Tymczasem reprezentanci Polski juniorów Jakub Ziobrowski i Tomasz Fornal odpowiednio nr 9 i 21, a inny debiutant na parkietach PlusLigi Piotr Filipowicz nr 11. W rezerwie pozostaje "dwunastka" i "dwudziestka". Żaden z siatkarzy nie zdecydował się natomiast na występy z należącym w ostatnich latach do Daniela Plińskiego nr 4.

Z takimi numerami występować będą siatkarze Cerradu Czarnych w sezonie rozgrywkowym PlusLigi 2016/2017:

1.Bartłomiej Bołądź, 2.Michał Ostrowski, 3.Łukasz Wiese, 5.Jakub Urbanowicz, 6.Wojciech Żaliński, 7.Michał Kędzierski, 8.Jakub Zwiech, 9.Jakub Ziobrowski, 10.Dustin Watten, 11.Piotr Filipowicz, 12.rezerwa, 15.David Smith, 18.Kacper Gonciarz, 20.rezerwa, 21.Tomasz Fornal.

Zdjęcie INTERPLASTIC Obręcz Do Chwytania Piłki Zdjęcie INTERPLASTIC Platforma pozioma i skośna Zdjęcie INTERPLASTIC Podest treningowy stały
INTERPLASTIC Obręcz Do Chwy... INTERPLASTIC Platforma pozi... INTERPLASTIC Podest trening...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: