Sport.pl

Kłopoty Cracovii przed Ligą Europy. "Koszmarna kontuzja Pawła Jaroszyńskiego"

Cracovia wygrała w sobotę sparing z Ruchem Chorzów, ale okupiła zwycięstwo stratą Pawła Jaroszyńskiego. Uraz może wykluczyć obrońcę z czwartkowego spotkania Ligi Europy z FK Skendiją Tetowo.

Chcesz więcej? Polub Kraków - Sport.plJaroszyński wybiegł w podstawowym składzie, ale musiał opuścić boisko już po kilkunastu minutach gry.

- Byłbym zadowolony z tego sparingu, gdyby nie koszmarna kontuzja Pawła Jaroszyńskiego. To strasznie przybiło zespół. Wygląda na to, że to jest poważna sprawa, wygląda na problemy z kostką - opisywał sytuację przed kamerą terazpasy.pl trener Jacek Zieliński.

Nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat stanu zdrowia obrońcy, ale jego występ w meczu ze Skendiją Tetowo stoi pod dużym znakiem zapytania. To problem dla Cracovii, bo w jej kadrze nie ma drugiego typowego lewego obrońcy. Na tej pozycji mogą jednak grać Jakub Wójcicki czy Hubert Wołąkiewicz.

Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA LIGHTWEIGHT 5 SC2373 148 Zdjęcie Nike Piłka nożna mini Polska SC2030167 Zdjęcie NIKE PIŁKA STRIKE TEAM SC2678-107
NIKE PIŁKA NOŻNA LIGHTWEIGH... Nike Piłka nożna mini Polsk... NIKE PIŁKA STRIKE TEAM SC26...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: