Bruk-Bet Termalica zaczyna od zwycięstw

Piłkarze Bruk-Betu Termaliki Nieciecza efektownie rozpoczęli przygotowania do sezonu. W dwóch pierwszych sparingach zdobyli aż dziewięć bramek.

Pierwszym sprawdzianem niecieczan było spotkanie ze słowackim Spartakiem Trnava. Drużyny spotkały się w Liptovskim Mikulaszu, a zdecydowanie lepszy okazał się Bruk-Bet. Już po pierwszej połowie niecieczanie prowadzili 2:0, a obie bramki zdobyli... Słowacy. Do siatki trafili zakontraktowani niedawno w Niecieczy David Guba i Samuel Stefanik. Po przerwie wynik meczu ustalił Vladislavs Gutkovskis.

W drugim sparingu rywalem Bruk-Betu była Dynovia Dynów. Mecz był okazją do uświetnienia jubileuszu podkarpackiego klubu. Niżej notowany zespół nie miał szans z drużyną z ekstraklasy i przegrał aż 1:6. Na listę strzelców znów wpisał się m.in. Gutkovskis.

Spartak Trnava - Bruk-Bet Termalica 0:3 (0:2)

Bramki: Guba (14.), Stefanik (28.), Gutkovskis (52.)

Dynovia Dynów - Bruk-Bet Termalica 1:6 (0:5)

Bramki: Mieliczek - Szarek, Fryc, Gutkovskis, Markowski, Kowal, Bigos