Sport.pl

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław w nowym sezonie

W poniedziałek, 13 czerwca rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław w sezonie 2016/17. W związku z tym klub z Oporowskiej przygotował kilka interesujących promocji i rabatów.
Fani, którzy zdecydują się na karnety całosezonowe, mecze z czołowymi ligowymi drużynami: Lechem Poznań i Legią Warszawa, zobaczą za darmo. A to nie koniec niespodzianek. W lipcu dla kibiców, którzy zdecydują się na zakup karnetów, klub przewiduje kolejną niespodziankę.

Sprzedaż karnetów ruszy w poniedziałek, 13 czerwca. Całosezonowe wejściówki będzie można kupować w punktach sprzedaży za wyjątkiem kas przy ul. Królewieckiej (będą otwarte od lipca). Wykaz wszystkich punktów sprzedaży TUTAJ.

Karnety dostępne są również na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Do zakupu karnetu wymagana jest karta kibica, którą można bezpłatnie wyrobić przy ul. Oporowskiej 62 (bezpłatnie tylko z karnetem) w godz. od 10 do 18 od poniedziałku do piątku, w sobotę od godz. 10 do 15.

Nowy sezon Ekstraklasy rusza 15 lipca. Śląsk na inaugurację rozgrywek zmierzy się u siebie z Lechem Poznań.

Kilka ważnych informacji dla karnetowiczów Śląska Wrocław:

* Karnet Sezonowy obejmuje rundę zasadniczą, a także rundę finałową sezonu 2016/2017.

* Osoby posiadające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2015/2016 mają zapewnioną rezerwację miejsca do 7.07.2016 r.

* Osoby mające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2015/2016 dostaną dodatkowy rabat cenowy za przedłużenie karnetu.

* Karnet można przepisać do 3 razy na inną osobę w trakcie trwania sezonu.

* Karnet nabijany jest na Kartę Kibica.

* Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl w serwisie przelewy24.pl

* Dzieciom do lat 7 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić! Wymagana jest także Karta Kibica.

Ceny karnetów na mecze Śląska na sezon 2016/17Cennik dla kibiców przedłużających karnetyWięcej o: