Sport.pl

Transfery. Skrzydłowy mistrza Czech pierwszym letnim wzmocnieniem Zagłębia Lubin?

25-letni skrzydłowy Viktorii Pilzno Egon Vuch może wkrótce zostać nowym zawodnikiem Zagłębia Lubin.
O możliwym transferze informuje profil @CzeskiFutbol na portalu społecznościowym Twitter.

Egon Vuch wiosną reprezentował barwy Slovala Liberec. W tamtejszym klubie przebywał na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Zagrał w 13 ligowych spotkaniach, w których zdobył dwie bramki. Jego macierzystym klubem jest aktualny mistrz Czech Viktoria Pilzno. Najlepszy okres w piłkarskiej karierze 25-letni Vuch zanotował jako zawodnik FK Teplice. W sezonie 2014/15 wystąpił w 28 spotkaniach, w których zaliczył sześć trafień i pięć kluczowych podań. Na swoim koncie ma też występy w młodzieżowych reprezentacjach Czech.

Jak informuje portal mkszaglebie.pl, Vuch blisko lubińskiego klubu był już zimą, ale ostatecznie zawodnik zdecydował się pozostać w Czechach.

Poza lubińskim Zagłębiem skrzydłowym z Czech interesują się również Zbrojovka Brno, Austria Wiedeń i Red Bull Salzburg. Jego kontrakt z Viktorią Pilzno obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.

Zdjęcie NIKE RĘKAWICE BRAMKARSKIE GK CLASSIC GS0248-165 Zdjęcie NIKE Rękawice bramkarskie GK Grip 3 GS0279 Zdjęcie Nike Rękawice Bramkarskie Gk Grip Jr Gs0283 710
NIKE RĘKAWICE BRAMKARSKIE G... NIKE Rękawice bramkarskie G... Nike Rękawice Bramkarskie G...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: