Sport.pl

Pogoń przygotowała wskazówki dla kibiców wybierających się na finałowy mecz juniorów

W środę o godzinie 18.00 juniorzy starsi Pogoni rozegrają rewanżowe spotkanie finału mistrzostw Polski z Legią Warszawa.
Mecz odbędzie się na płycie głównej stadionu miejskiego im. Floriana Krygiera. Na trybunach ma zasiąść kilka tysięcy kibiców, być może więcej niż na niektórych spotkaniach seniorskiej drużyny w ekstraklasie.

Pogoń w oficjalnym komunikacie podaje:

"Co musicie wiedzieć przed meczem?

- Wejście na stadion jest bezpłatne. Nie musicie mieć żadnego biletu ani karty kibica. Przychodzicie na stadion, wchodzicie przez otwarte bramy i siadacie na dowolnie wybranym przez Was miejscu w strefie I i III (strefa II będzie zamknięta).

- Nie będzie można poruszać się między strefami I i III przechodząc przez strefę II. Jeśli będziecie chcieli to zrobić, musicie wyjść poza bramy stadionu i wejść z zewnątrz do odpowiedniej strefy.

- W czasie meczu otwarty będzie Fanshop na stadionie (przy niskiej trybunie, strefa III)

- Doping zorganizowany będzie prowadzony na sektorach w strefie I.

- W czasie meczu pracowały będą punkty gastronomiczne.

- Przypominamy, że na terenie stadionu Pogoni Szczecin obowiązuje całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych.

- Bezpośrednio po spotkaniu przewidziana jest ceremonia wręczenia medali dla obu drużyn. Zachęcamy do pozostania na stadionie."

Pierwsze spotkanie finału w Warszawie oglądało 2100 kibiców. Największym zainteresowaniem w tej edycji rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów cieszył się natomiast rewanżowy mecz półfinału w Białymstoku (Pogoń wygrała z Jagiellonią 2:1). Na trybunach pojawiło się ponad 3000 widzów. Fani podlaskiego zespołu nie tylko głośno dopingowali, ale także zaprezentowali choreografię z udziałem środków pirotechnicznych.

W środę przy Twardowskiego może zameldować się nawet 4, 5 tysięcy osób, ponieważ zainteresowanie decydującym pojedynkiem jest bardzo duże. Zorganizowany doping wyjątkowo będzie prowadzony na trybunie prostej, ponieważ łuk (tam znajduje się normalnie "młyn") będzie zamknięty. Ograniczy to koszta związane z wynajęciem ochrony.

Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAINING SC1911 117 Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAINING 5 SC1911 880 Zdjęcie NIKE PIŁKA NOŻNA PREMIER TEAM FIFA SC2274 177
NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAIN... NIKE PIŁKA NOŻNA TEAM TRAIN... NIKE PIŁKA NOŻNA PREMIER TE...
Porównaj ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info