Najlepsza pogoń Vive w historii piłki ręcznej! Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

Aż dziewięć bramek w przeciągu zaledwie dziesięciu minut odrobili piłkarze ręczni Vive Tauron Kielce w meczu finałowym z MVM Veszprem.
W 46. minucie po trafieniu z koła Nilssona MVM Veszprem wygrywał 28:19. I wtedy rozpoczęła się szalona pogoń mistrzów Polski. W przeciągu dziesięciu minut zdobyli aż dziewięć goli z rzędu i doprowadzili do remisu 28:28. Trafiali kolejno: Mateusz Jachlewski, trzy razy z rzędu Tobias Reichmann, Julen Aginagalde, Krzysztof Lijewski, Karol Bielecki, Uros Zorman i znów Bielecki.

Zdjęcie Hummel Root Trophy Obuwie Do Piłki Ręcznej Zdjęcie Kempa Statement Attack Obuwie Do Piłki Ręcznej Zdjęcie Mizuno Obuwie Do Piłki Ręcznej (X1gc1407)
Hummel Root Trophy Obuwie D... Kempa Statement Attack Obuw... Mizuno Obuwie Do Piłki Ręcz...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info