Sport.pl

Kolejny kandydat na następcę Bartosza Kapustki. Kamil Mazek na celowniku Cracovii

Choć Bartosz Kapustka wciąż pozostaje piłkarzem Cracovii, nie ustają spekulacje, kto zastąpi go przy Kałuży. Portal sportowefakty.wp.pl do listy potencjalnych następców reprezentanta Polski dołącza Kamila Mazka.
Facebook? » | A może Twitter? »


Sam Kapustka podkreśla, że koncentruje się na zbliżających się mistrzostwach Europy we Francji i nie myśli o transferze. Wszystko wskazuje jednak na to, że latem opuści Cracovię - jeśli otrzyma satysfakcjonującą ofertę, krakowianie nie będą robić mu przeszkód w zmianie klubu. Najbardziej prawdopodobny kierunek transferu pomocnika to Niemcy lub Anglia.

Cracovia już rozgląda się za jego następcą. Według portalu sportowefakty.wp.pl może nim zostać Kamil Mazek. Kontrakt pomocnika z Ruchem Chorzów wygasa za rok i to ostatnia okazja, by śląski klub mógł na nim zarobić. Cracovia miała już złożyć oficjalną ofertę wykupu piłkarza.

Ale w transferze 22-letniego gracza do Krakowa może przeszkodzić... Legia Warszawa. Mazek trafił do Chorzowa właśnie ze stolicy i mistrzowie Polski zastrzegli sobie prawo odkupienia piłkarza.

Po zakończeniu sezonu Cracovia jest aktywna na rynku transferowym. Klub zakontraktował już Mateusza Szczepaniaka z Podbeskidzia Bielsko-Biała i Roberta Litauszkiego z FC Ujpest. Ma też interesować się sprowadzeniem Dominika Furmana, który wiosną był piłkarzem włoskiego Hellas Werona.

Zdjęcie Czapka Cracovia czapka-ksc Zdjęcie Czapka Cracovia czapka-ksc1 Zdjęcie Legea Koszulka Cracovia 3rd KSC-Legea-czarna
Czapka Cracovia czapka-ksc Czapka Cracovia czapka-ksc1 Legea Koszulka Cracovia 3rd...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: