Sport.pl

Memoriał Huberta Wagnera. Siatkarze przejechali przez Kraków sportowymi samochodami [ZDJĘCIA]

Reprezentacja Polski siatkarzy rozgrywa w Krakowie Memoriał Huberta Wagnera. W środę mistrzowie świata grają z Belgią, ale przed południem mieli czas, by pojeździć wokół krakowskiego Rynku Głównego sportowymi samochodami.
Facebook? » | A może Twitter? »


Na siatkarzy czekało pięć luksusowych sportowych samochodów: porsche 911 Turbo S, porsche 911 GT3, porsche 911 GT2, porsche Boxter Spyder oraz mercedes SLS AMG. Za kierownicą zasiedli podopieczni Stephane'a Antigi wybrani przez kibiców. Sam szkoleniowiec i jego asystent Philippe Blain też pozowali wewnątrz samochodów.

Kolumnę prowadził zabytkowy rolls-royce, za nim jechał kapitan drużyny Michał Kubiak. Kolejne samochody prowadzili m.in. Karol Kłos czy Paweł Zatorski. Ruszyli z wyciem silników z okolic Wawelu. Za nimi w autobusie pojechali koledzy, dla których nie wystarczyło miejsca w samochodach.

Siatkarze przejechali przez Kraków, objeżdżając m.in. Rynek Główny. O godz. 20.30 pojawią się w Tauron Arenie Kraków, gdzie zagrają z reprezentacją Belgii. We wtorek obie drużyny przegrały tie-breaki: Polska z Bułgarią, a Belgia z Serbią.Więcej o: