Sport.pl

Trener Jan Urban: Krzysztof Kotorowski zagrał z Ruchem Chorzów tylko 15 minut, bo sam o to prosił

- Cieszę się, że nasza młodzież zagrała bardzo dobrze i pokazała, że umie wykorzystywać szanse. Gumny i Jóźwiak wypadli korzystnie - mówił trener Lecha Poznań jan Urban po wygranej 3:0 z Ruchem Chorzów. W meczu tym Kamil Jóźwiak strzelił swoją pierwszą bramkę dla Kolejorza
Trener Jan Urban komentował po meczu: - Chcieliśmy zakończyć nieudany sezon zwycięstwem i bramkami. To udało nam się zrobić. Cieszę się, że młodzież zaprezentowała się bardzo dobrze i pokazała, że potrafi wykorzystać swoją szansę. Owszem, nie był to mecz o dużym stresie, ale i tak fajnie zagrał Gumny, a swoją pierwszą bramkę strzelił Joźwiak.

- Chcę podziękować Krzysztofowi Kotorowskiemu za lata spędzone w Lechu. Podziękowania należą się też Marcinowi Kamińskiemu, należy mu się szacunek za lata gry w Lechu. Dziękuję też wielu innym graczom, którzy odchodzą - dodał Jan Urban. Jak dodał, Krzysztof Kotorowski wszedł do gry na ostatni kwadrans, gdyż sam o to prosił. - Mówił, że będzie udzielał przed meczem wielu wywiadów, że cała sytuacja może go zdekoncentrować, zatem jeśli to możliwe, wolałby wejść do gry w trakcie meczu.

Trener Jan Urban skomentował także spotkanie kapitana Lecha Łukasza Trałki z kibicami Kolejorza, podczas którego przeprosił on ich za słowa nagrane podczas wyjazdu lechitów na finał Pucharu Polski. Łukasz Trałka mówi na opublikowanym w internecie filmie "Nie bij w ten autokar, pało..."

- Wszyscy robimy błędy, każdy z nas. I każdy zasługuje na drugą, trzecia szansę. Z błędów trzeba wyciągać wnioski - skomentował trener Jan Urban.

Więcej o: