Sport.pl

Kto będzie ostatni w ORLEN Lidze? Developres podejmuje KSZO

Przed Developresem SkyRes Rzeszów rewanżowe spotkanie z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski w ramach rywalizacji o 11. miejsce na koniec sezonu w ORLEN Lidze. Rzeszowianki, by nie zakończyć rozgrywek na ostatniej pozycji nie mogą przegrać.

Chcesz wiedzieć wszystko o Developresie Rzeszów? Wejdź na RZESZOW.SPORT.PLTak słabego sezonu w Developresie SkyRes Rzeszów nikt sobie nie wyobrażał. Rzeszowska drużyna miała walczyć o pierwszą ósemkę, ale skończyło się klapą i w czwartek rzeszowianki muszą zrobić wszystko, by na koniec rozgrywek nie zostać najsłabszym zespołem ORLEN Ligi. Po przegranej rywalizacji o 9. miejsce z Pałacem Bydgoszcz rywalem Developresu jest KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W pierwszym spotkaniu tych drużyn nieoczekiwanie wygrał zespół z Ostrowca, który w rundzie zasadniczej dwukrotnie musiał uznać wyższość rzeszowskiej drużyny. W Pucharze Polski też górą były siatkarki trenera Jacka Skroka. - W pierwszym meczu zawiodłyśmy. Piąty set nam totalnie nie wyszedł. Zabrakło konsekwencji i cierpliwości. Wciąż jednak jesteśmy w grze i walczymy dalej o 11. miejsce. W czwartek zagramy we własnej hali. To powinno być naszym atutem. Chcemy zrehabilitować się za porażkę w Ostrowcu - zapowiada Katarzyna Warzocha, środkowa Developresu.

Wtóruje jej Magda Jagodzińska. - W rewanżowym spotkaniu z KSZO nie biorę pod uwagę innego scenariusza jak czwartkowa wygrana. Chcemy doprowadź do tego, aby w piątek rozegrać trzecie spotkanie i skończyć rywalizację z Ostrowcem na naszą korzyść - podkreśla atakująca Developresu.

W przypadku zwycięstwa rzeszowskiej drużyny w piątek odbędzie się decydujący trzeci mecz. Ten podobnie jak czwartkowy pojedynek zaplanowano na godz. 18 w hali Podpromie. - Mamy nadzieję, że w rewanżu we własnej hali wygramy oba spotkania i ten trudny dla nas sezon zakończymy na 11. miejscu. Liczę, że tym razem to my będziemy dyktować warunki. Stać nas na dwa zwycięstwa z KSZO - zaznacza Lucyna Borek, libero rzeszowskiego zespołu.Zdjęcie Allright Ochraniacze siatkarskie Proline jr. Zdjęcie Molten Nakolanniki siatkarskie Zdjęcie SPOKEY NAKOLANNIKI SIATKARSKIE MELLOW 83852
Allright Ochraniacze siatka... Molten Nakolanniki siatkarskie SPOKEY NAKOLANNIKI SIATKARS...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: