Sport.pl

Puchar Polski. Lech Poznań sprzedaje bilety na finał z Legią Warszawa. Kto ma pierwszeństwo?

Sprzedaż biletów na sektor kibiców Lecha Poznań na mecz z Legią Warszawa w finale Pucharu Polski rozpocznie się w środę. W pierwszej kolejności prawo nabycia wejściówek mają posiadacze karnetów z tego sezonu.


Lech Poznań i Legia Warszawa dostały od PZPN po 10,5 tysiąca biletów na zaplanowany na 2 maja finał Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. Bilety na pozostałe sektory skończyły się błyskawicznie i nie ma już możliwości kupienia ich z legalnego źródła. Zostają wejściówki, których dystrybucją zajmują się kluby-finaliści.

Kolejorz sprzedaż ze swojej puli rozpocznie w środę. Do wyboru będą dwa pakiety. Jeden to bilet plus okazjonalna koszulka (całość kosztuje 40 zł), a drugi zawiera jeszcze dodatkowo bilet na pociąg do stolicy i z powrotem. Droższa opcja to wydatek 100 zł. Jak wyjaśnia Lech Poznań, T-shirt w klubowych barwach ma pomóc w stworzeniu "żywej" oprawy przez kibiców, którzy na Stadionie Narodowym zajmą sektory przeznaczone dla kibiców poznańskiej drużyny.

Przez pierwsze dwa dni pierwszeństwo w zakupie pakietów będą mieli posiadacze karnetów na mecze Lecha Poznań w tym sezonie. Chodzi o karnety na cały sezon, na samą rundę jesienną, na rundę wiosenną, na rundę wiosenną plus rundę finałową lub na samą rundę finałową. Sprzedaż tych ostatnich ruszyła w tym tygodniu. "Nie masz jeszcze karnetu, a zależy Ci na wyjeździe na finał Pucharu Polski i dopingowaniu Lecha na Stadionie Narodowym? Zakup abonamentu na Rundę Finałową 2016 gwarantuje pierwszeństwo w nabyciu biletu na majowy szlagier! - zachęca poznański klub, a uprzywilejowanie posiadaczy karnetów tłumaczy: "W ten sposób chcemy podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli nas w tym sezonie i wspierają Kolejorza w każdym meczu rozgrywanym przy Bułgarskiej".

Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów potrwa do godziny 19:59 w piątek. Sprzedaż biletów na finał wystartuje natomiast w środę o godz. 9. Wejściówki będzie można zakupić na stronie bilety.lechpoznan.pl, w kasach stadionu przy ul. Bułgarskiej, w punktach partnerskich oraz w sklepie Tifo przy ul. Święty Marcin.

Zdjęcie ADIDAS Torba sportowa LINEAR PERF TEAMBAG SMALL AI9121 Zdjęcie BLIZZARD TORBA SPORTOWA SPORT BAG Zdjęcie Reebok Torba sportowa royorc AB1116
ADIDAS Torba sportowa LINEA... BLIZZARD TORBA SPORTOWA SPO... Reebok Torba sportowa royor...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info


Więcej o: