Sport.pl

Ruch Chorzów. Marek Zieńczuk: Wsparcie kibiców nie podlega dyskusji

- Postaramy się ze wszystkich sił wygrać to spotkanie, żeby rozegrać tu jeszcze w tym sezonie kilka atrakcyjnych meczów w grupie mistrzowskiej. Gra w pierwszej ósemce spowoduje, że komplet publiczności na Cichej będzie jeszcze nie raz - mówi przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków Marek Zieńczuk, pomocnik Ruchu Chorzów.
Ekskluzywne materiały i ciekawostki o Ruchu Chorzów na Facebooku >>

Zieńczuk największe sukcesy święcił w barwach Wisły Kraków, ale teraz chce zamknąć przed swoim byłym klubem drogę do mistrzowskiej ósemki. - Spotkania na Cichej mają dodatkowy smaczek, więc chcemy tu wygrywać. Coś w tej rundzie nam gorzej idzie w Chorzowie niż na wyjazdach, ale liczę, że już w najbliższym meczu przełamiemy tę złą passę. Nic nie trwa wiecznie. Wisła jest wymagającym przeciwnikiem, ale na pewno w naszym zasięgu. Zrobimy wszystko, żeby wygrać i mieć już spokój jeśli chodzi o awans do grupy mistrzowskiej. Nie możemy tego zostawić na ostatnią chwilę - mówi Zieńczuk, trzykrotny mistrz Polski w barwach Wisły.

W niedzielę Ruch będzie wspierał komplet fanów. - Im więcej kibiców tym widowisko jest bardziej atrakcyjne i cała oprawa oraz otoczka tego meczu jest lepsza. Od początku sezonu czujemy mocne wsparcie ze strony kibiców. Bardzo nam pomagają i to nie podlega dyskusji. Postaramy się ze wszystkich sił wygrać to spotkanie, żeby rozegrać tu jeszcze w tym sezonie kilka atrakcyjnych meczów w grupie mistrzowskiej. Gra w pierwszej ósemce spowoduje, że komplet publiczności na Cichej będzie jeszcze nie raz - mówi.Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu Dla kogo Złota Piłka? Dziwne miejsce Roberta Lewandowskiego w rankingu znanego portalu
  • Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość
  • "> Mateusz Borek: Jest jeden powód, dla którego Lewandowski nie ma szans na Złotą Piłkę
     
  • Apoloniusz Tajner ujawnia: Mamy najlepszego fachowca na świecie. Zarabia więcej od trenera
  • Legendarny skoczek narciarski Martin Schmitt kolejnym globalnym ambasadorem STS
  • UEFA wylosowała baraże Euro 2020. Gospodarze turnieju mogą zagrać ze sobą
  • Maciej Szczęsny apeluje: Czas Zielińskiego w reprezentacji się skończył